Serce Jezusa Bogactwo ,,Litanii"
| autor: | Marek Wójtowicz SJ |
| wydawnictwo: | WAM |
| wydanie: | pierwsze, Kraków |
| data: | 7 maja 2021 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 194 × 124 mm |
| liczba stron: | 240 |
| ISBN: | 978-83-2771909-6 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka miękka, pierwsze | 2021.05.07 |
| e-book (epub, mobipocket), pierwsze | 2021.05.26 |
Nie można wprost zliczyć tych wszystkich łask, które z kultu Najświętszego Serca Jezusa spłynęły na ludzi.
Pius XII, encyklika Haurietis aquas
Kult Serca Jezusowego jest nieustannie żywy. Zwracający się ku niemu wierni doświadczają autentycznej bliskości Boga, który do końca umiłował ludzi. Odkrywają moc pomagającą zerwać z grzechem oraz spojrzeć na siebie i innych oczami Boga - bez potępiania, z miłością.
Ojciec Marek Wójtowicz przygląda się poszczególnym wezwaniom Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odwołuje się do Pisma Świętego oraz nauczania ważnych postaci Kościoła, takich jak Jan Paweł II, kard. Stefan Wyszyński, Siostra Faustyna czy Małgorzata Maria Alacoque, i pomaga zgłębić tę piękną, ważną dla narodu polskiego modlitwę.
Marek Wójtowicz SJ (ur. 1958 roku w Nowym Sączu) - doktor teologii, rekolekcjonista, duszpasterz akademicki. Autor wielu książek, . Uczyć się wiary z Maryją, Spragnieni Nieba oraz Odnajdywanie Boga ze św. Ignacym Loyolą, a także licznych artykułów publikowanych . na stronach internetowych Apostolstwa Modlitwy () i w ,,Posłańcu Serca Jezusowego".
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]Sny o pociągachDenis Johnson
-
nowość[ e-book ]Siedem pustych domówSamanta Schweblin
-
nowość[ książka, e-book ]NarkotykiStanisław Ignacy Witkiewicz
-
nowość[ książka ]TrafostacjaAgnieszka Wolny-Hamkało
-
nowość[ audiobook ]Wszyscy patrzymy na ten sam księżycM. Sienkiewicz
-
nowość[ książka, audiobook ]KairosJenny Erpenbeck
-
nowość[ książka, e-book ]Po prostu bądźM.M Aries
-
nowość[ książka ]Dom na GroblachWiktoria Gische
-
nowość[ e-book ]Nic nie rośnie w blasku księżycaTorborg Nedreaas
-
nowość[ książka, e-book ]ŻarłokA.K. Blakemore
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Zaleca się kolejnego kotaSho Ishida
-
nowość[ książka, audiobook ]Jak nie zabiłem swojego ojca i jak bardzo tego żałujęMateusz Pakuła
LINKI SPONSOROWANE







































