Kochanek barbarzyńca
| tytuł oryg.: | Barbarian Lover |
| autor: | Ruby Dixon |
| przekład: | Adriana Celińska |
| czyta: | Ewa Jakubowicz, Mikołaj Krawczyk |
| wydawnictwo: | Prószyński Media |
| kolekcja: | Barbarzyńcy z lodowej planety |
| wydanie: | 1, Warszawa |
| data: | 20 lutego 2024 |
| czas: | 10 godz. 13 min |
| ISBN: | 978-83-8352998-1 |
Inne formy i wydania
| , 1 | 2024.02.20 |
| e-book (epub, mobipocket) | 2024.02.20 |
| książka, okładka miękka | 2024.02.20 |
Dwanaście kobiet uprowadzonych między gwiazdy. Błękitni kosmici, którzy oddaliby wszystko za miłość. Gorące romanse na lodowej planecie, gdzie Ziemianki próbują przeżyć... i się nie zakochać.
Kira znalazła się wśród dziewcząt, które zostały porwane przez obcych i porzucone na pastwę losu na błękitnym pustkowiu, mimo to udało im się znaleźć szczęście w ramionach uroczych niebieskich kosmitów, którzy za wszelką cenę pragną uszczęśliwić nowe partnerki. Jeden z mężczyzn, Aehako, okazał już zainteresowanie Kirą, nie wie jednak, że jego wybranka skrywa pewien sekret, a może nawet kilka. Dziewczyna jest przekonana, że Aehako nigdy by jej nie pokochał, gdyby znał prawdę. Boi się też, że porywacze mogą wykorzystać implant wszczepiony w jej ucho, by namierzyć ją i jej najbliższych. Obecność Kiry stanowi niebezpieczeństwo dla niebieskiego plemienia, ale czy miłość nie jest po to, by pokonywać wszelkie przeszkody?
Ruby Dixon ,,Barbarzyńców z lodowej planety" zaczęła wydawać własnym sumptem. Od początku przyświecała jej idea, by stworzyć zabawną seksowną powieść, która z dystansem podchodzi do schematów znanych z popularnych romansów erotycznych oraz tzw. męskiego science fiction. Kilka lat po ukazaniu się serii zdarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego - Emma Carter, dwudziestodwuletnia booktokerka, postanowiła nagrać filmik z recenzją ,,Barbarzyńców". Wystarczyła chwila, by powieści Dixon wskoczyły na listy bestsellerów Amazona, a potem zrobiło się o nich głośno w kolejnych serwisach i magazynach, przez co stały się jednym z pierwszych fenomenów TikToka. Sama Emma Carter o sukcesie Dixon mówi tak: ,,Któregoś tygodnia byłam oznaczana przynajmniej w dziesięciu filmikach na godzinę. Grono osób czytających i oceniających cykl nagle rozrosło się do niebotycznych rozmiarów. Kilku moich znajomych z BookToka również nagrało coś na ten temat i gdy zobaczyłam, ile mają lajków i wyświetleń, byłam w absolutnym szoku. Kiedy pierwsza książka z serii trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów wśród e-booków, zdałam sobie sprawę z siły, jaka kryje się w BookToku".
Ruby Dixon jest zodiakalnym Strzelcem. Uwielbia pisać romanse w duchu science fiction, o parach połączonych przeznaczeniem, z uroczymi bohaterami i słodkimi bobasami w ramach happy endu. Mieszka na południu Stanów Zjednoczonych razem z mężem i stadkiem kocich seniorów. O ,,Barbarzyńcach z lodowej planety" Dixon mówi: ,,Chciałam napisać uroczą, pozytywną historię, coś w rodzaju opowieści o odnalezionej rodzinie. Uwielbiam wymyślać fabuły o niewielkich społecznościach złożonych z różnorodnych osób, które poznaje się w trakcie lektury [...]. Nie każda książka musi być arcydziełem godnym Pulitzera. Od zawsze czytałam dużo eskapistycznych, radosnych narracji, i to właśnie taką historię pragnęłam stworzyć".
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, audiobook, e-book ]Obcy barbarzyńcaRuby Dixon
-
[ audiobook ]Barbarzyńcy z lodowej planetyRuby Dixon
-
nowość[ audiobook, e-book ]Jeśli przyjdzieszNikodem Pałasz
-
nowość[ audiobook, e-book ]Jeśli wróciszNikodem Pałasz
-
nowość[ e-book ]Alchemia tajemnicStephanie Garber
-
nowość[ książka ]Bestie pogrzebaneD.L. Taylor
-
[ książka, audiobook, e-book ]Onyx Storm. Onyksowa burzaRebecca Yarros
-
[ e-book ]Hades. Król Podziemia. God's WarMonika Magoska-Suchar
-
[ książka, e-book ]Magia domowa. Tom 3Delemhach
-
[ książka ]Ostatni WędrowiecRomana Mark
-
[ książka ]Przeznaczenie czarownicy. Klątwa i odkupienieMonika Czugała
-
[ książka ]Pakiet: Fourth Wing. Czwarte Skrzydło / Iron Flame. Żelazny płomieńRebecca Yarros
LINKI SPONSOROWANE









































