Horuda i kompas dobrego samopoczucia. Dziennik well-being dla dzieci
| autor: | Kinga White |
| wydawnictwo: | Laurum |
| wydanie: | 1, Warszawa |
| data: | 19 kwietnia 2024 |
| forma: | książka, okładka miękka ze skrzydełkami |
| wymiary: | 170 × 217 mm |
| liczba stron: | 144 |
| ISBN: | 978-83-8231421-2 |
Poznaj Horudę, ceramicznego stworka, który pewnej śnieżnej nocy ucieka z bezpiecznej pracowni swojego twórcy i wyrusza w nieznany świat w poszukiwaniu przygód. Dołącz do niego w pełnej wrażeń eskapadzie przez zimowe krajobrazy, morskie głębiny i tropikalną dżunglę. Podczas pasjonującej wędrówki z Horudą kilkakrotnie znajdziesz się w tarapatach, z których na szczęście uda Ci się wydostać.
Twoje życie, podobnie jak wyprawa Horudy, jest podróżą, w trakcie której czasem wszystko idzie gładko, a czasem pod górkę. Żeby dowiedzieć się, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, cieszyć się miłymi chwilami, uczyć na błędach i być dumnym ze swoich osiągnięć, nawet tych najmniejszych, wykonaj zawarte w książce ćwiczenia. Możesz to zrobić sam lub z pomocą rodziców. Dzięki ćwiczeniom stworzysz swój kompas dobrego samopoczucia i nauczysz się z niego korzystać także wtedy, gdy się złościsz lub jest ci smutno. Dowiesz się, jak oswoić krokodyla, który siedzi w Twoim mózgu, i zapanować nad emocjami.
Rozpocznij przygodę życia z kompasem dobrego samopoczucia i znajdź swoją supermoc!
Rodzicu! Ta książka to pasjonująca opowieść i skuteczne narzędzie, dzięki któremu Twoje dziecko zyska siłę w trudnych sytuacjach. Pomóż mu zbudować odporność psychiczną!
Kinga White -anglistka, nagradzana za swoje prace graficzka, autorka książek dla dzieci i młodzieży (Przygody zwierzaków od A do Z, 100 ilustrowanych angielskich idiomów z ćwiczeniami, Detective Book w wersji dwujęzycznej dla dzieci).
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Roblox Story. Na ratunek Królewskiej Rezydencji!Maeva GamesVideo
-
nowość[ książka ]Książka do grania. Wrona CieniaMarcel Groenewegen
-
nowość[ e-book ]Kot, który jeździł w wózku dla lalek: Wielki spisekKarol Kuc
-
nowość[ audiobook, e-book ]Kraina Elfów 1 - Magiczne owocePeter Gotthardt
-
nowość[ audiobook, e-book ]Kraina Elfów 2 - Lew w lesiePeter Gotthardt
-
nowość[ książka, audiobook ]Misia i jej mali pacjenci. Remont Lipowej KlinikiAniela Cholewińska-Szkolik
-
nowość[ książka ]Gdzie jest moja czapeczka?Jon Klassen
-
nowość[ książka, audiobook ]Ale historia... 5 Stasiu, co ty robisz?Grażyna Bąkiewicz
-
nowość[ książka ]Iskra. Willowdale. Tom 2Michalina Aleksandrowicz
-
nowość[ książka ]Było sobie dziecko. Historia dzieciństwa od jaskini po współczesnośćTamar Weiss-Gabbay
-
nowość[ książka ]Szkoła magicznych zwierząt (nowa edycja, tom 1)Margit Auer
-
nowość[ książka, audiobook ]Ale historia... 3 Jadwiga kontra JagiełłoGrażyna Bąkiewicz
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


























