REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Hazelthorn

nowość
tytuł oryg.: Hazelthorn
autor: CG Drews
przekład: Anna Sznajder
wydawnictwo: Time4YA
wydanie: wyd. 1, Wrocław
nowość: 17 czerwca 2026
forma: e-book (epub, mobipocket)
liczba stron: 336
ISBN: 978-83-2717190-0

Coś jest nie tak z ogrodem...

Evander od dziecka żyje jak cień w odosobnionej posiadłości Hazelthorn pod opieką miliardera Byrona Lennox-Halla. Obowiązują go trzy zasady: nie opuszczać rezydencji, nie wchodzić do ogrodu i unikać Lauriego - wnuka Byrona, który siedem lat temu próbował go zabić, a mimo to pozostaje obiektem fascynacji chłopaka.

Po nagłej śmierci opiekuna Evander wprawdzie dziedziczy majątek, lecz... podejrzewa, że Byron został zamordowany. Laurie może być jedyną osobą, która pomoże mu odkryć prawdę, zanim nowy właściciel Hazelthorn stanie się ofiarą kolejnej zbrodni.

Tymczasem tajemnicza, mroczna przyroda zaczyna wdzierać się do wnętrza rezydencji. Wraz z ujawnianiem rodzinnych sekretów narasta groza... Niebawem ogród upomni się, by go nakarmić.

Przeczytaj, jeśli lubisz:

o Serial ,,Wednesday" w reżyserii Tima Burtona

o ,,Zabójcze istoty" Rory Power

o ,,Co porusza martwych" T. Kingfisher

o ,,Dom Starlingów" Alix E. Harrow

Polecają:

To niebywałe, co robią ze mną książki autorstwa CG Drews. Przeżywałam ,,Hazelthorn" całą sobą. To historia, której nie chce się kończyć, a jednocześnie nie można przestać czytać... Ale spokojnie, gwarantuję, że nawet gdy już przewrócicie ostatnią kartkę, bohaterowie tej powieści zostaną z Wami na długo.

Kamila Kolińska, @zocharett

CG Drews kolejny raz mistrzowsko ubiera niepokojącą atmosferę w słowa. ,,Hazelthorn" z każdą stroną kusi nas tajemnicami starej posiadłości z upiornym ogrodem i wciąga w niesamowitą historię pełną grozy, tęsknoty i koszmarów. Jest zachwycająca! Uwielbiam!

Natalia Gawrońska, @nattrook

,,Hazelthorn" to miejsce zawieszone między snem a jawą, gdzie granice rzeczywistości rozpływają się, a najgłębiej skrywane koszmary nabierają kształtu. Miejsce, w którym rośliny szepczą sekrety skryte pod warstwą zakrwawionej ziemi... Czy odważysz się wkroczyć do jego świata i sprawdzić, co kryje się po drugiej stronie?

Monika Łukaszek, @fantastyka.na.luzie

Dziki, okrutnie żywy ogród ,,Hazelthorn" wpuści Cię do środka, ale nie pozwoli opuścić swoich murów. Nie przestaniesz zachwycać się tym pięknem, a strach zmiesza się z miłością. Daj szansę oczarować się na zawsze!

Gabriela Zielińska (Bri), @overbooks_thinking

,,Hazelthorn" wabi pięknem i zapachem wilgotnej trawy, ale pod jego urokiem kryje się coś niepokojącego. To opowieść o nienawiści i niezdrowym przyciąganiu, które zapuszcza korzenie pod skórą.

Aleksandra Wilimajtys, @luthefairy

,,Hazelthorn" smakuje jak zakazana opowieść -- pełna mroku, szeptów niosących się echem w pustych korytarzach i czegoś nieludzkiego ukrytego w gąszczu tajemnic. To jedna z tych książek, które zaciskają na Was swoje szpony i nie odpuszczają aż do samego końca. Będziecie bezpowrotnie straceni.

Nina Cłapińska @ksiazkowyflow

Duszna i lodowata jednocześnie, cierpka i słodka niczym świeża rana po skaleczeniu - ,,Hazelthorn" zastawiło na mnie okrutną zasadzkę, w którą wpadłam, lecz mimo bólu nie byłam gotowa opuścić tego hipnotyzującego miejsca.

Julia Czarnota, @slowemwsercee

Niech oplotą Cię cierniste pnącza historii, która bez skrupułów zatopi się w tobie zmuszając do bezgranicznego oddania i nieustającej walki o każdy oddech. Witajcie w ,,Hazelthorn". Miejscu, z którego nie ma ucieczki.

Zofia Łazarczyk, @zozo.land

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu