REKLAMA

Erotyczny zodiak: 10 opowiadań dla Raka

,,Sofia w jego objęciach czuje się mała i lekka jak piórko. Wszystkie te godziny, które spędził na przenoszeniu bel słomy i ciężkiej pracy, przygotowały go właśnie do tego. Jego jęki mieszają się z jej jękami, z beczeniem owiec i brzęczeniem pszczół. Sofia zamyka oczy i unosi podbródek. Z jej gardła wydobywa się dźwięk czystej, bezgranicznej rozkoszy."

Po tym, jak została porzucona o jeden raz za dużo, Sofia ma dość. Przez stronę internetową poświęconą wymianie domów kontaktuje się ze starszym małżeństwem i latem zamienia swoje mieszkanie w Malmö na uroczą chatkę zaszytą w lasach Smalandii. W domku z ogródkiem i idyllicznym widokiem na łąkę, gdzie pasą się owce, ma wybić sobie z głowy toksycznego mężczyznę i odnaleźć siebie, ciesząc się ciszą i odosobnieniem. Ale gdy odkrywa, że jej sąsiadem jest przystojny samotnik, plany szybko się rozsypują. Jej spokojne życie zaczynają wypełniać żarliwa fascynacja i desperackie próby zbliżenia się do tajemniczego mężczyzny (Samotnik, Lisa Vild)

Jesteś ,,zodiakarą"? Seria ,,Erotyczny Zodiak" jest w takim razie dla Ciebie!

Wydawnictwo LUST przedstawia nowy cykl, który zainteresuje zwłaszcza miłośników/miłośniczki horoskopów i wszystkie osoby, które wierzą w moc znaków.

Kolejna część powstała z myślą o Rakach i jest związana z ich miłosną charakterystyką.

Osoby spod tego znaku nie są zwolennikami przygód na jedną noc. Muszą być emocjonalnie związane ze swoją osobą partnerską, aby móc się w pełni otworzyć na fizyczne aspekty relacji. Kiedy jednak poczują z kimś głębszą więź, są gotowe dać z siebie wszystko. Zadowolenie partnera czy partnerki jest dla nich najważniejsze. W łóżku Raki odznaczają się niezwykłą intuicją i opiekuńczością. Muszą jednak uważać, żeby nie przesadzać z czułościami, bo druga osoba może się poczuć momentami osaczona.

Niech ten tom dostarczy Wam dreszczyku emocji, zmysłowych doznań i przyjemności równie gorącej co wspomnienie letniego romansu!

W skład zbioru wchodzą następujące opowiadania:

Viola

Rozważna i seksowna

Gaja nie ma sobie równych

Samotnik

Walentynki: Namiętność w raju

Kawa

Sen o Paryżu

Zakochani na nowo

Poczuć ją

Sukub

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki LUST: Katja Slonawski, Malin Edholm, Lisa Vild, Vanessa Salt, Camille Bech, Beatrice Nielsen, Amanda Backman

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA