Czy to sen?
| autor: | Klewicz Natalia |
| wydawnictwo: | YA! |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 9 lutego 2022 |
| forma: | książka, okładka miękka ze skrzydełkami |
| wymiary: | 142 × 202 mm |
| liczba stron: | 288 |
| ISBN: | 978-83-2808847-4 |
Historia, w której granica między snem, a rzeczywistością przestaje istnieć. Opowieść o miłości, przyjaźni i niedopasowaniu. O tym, że głęboko skrywany sekret może okazać się śmiertelnie niebezpieczny.
Łucja, na pozór zwyczajna osiemnastolatka, spędza czas na spotkaniach z przyjaciółmi, nauce i niekończących się konfliktach z rodzicami. Jednak szybko okazuje się, że jej problemy mocno różnią się od problemów ,,normalnej nastolatki". Od dziecka ma niezwykle realistyczne sny, które ciężko jej odróżnić od rzeczywistości. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy pewnej nocy spotyka tajemniczego chłopaka, który wywraca jej życie do góry nogami.
Natalia Klewicz - wokalistka, była członkini zespołu My3, obecnie występująca w duecie TWENTY. Czy to sen? Jest jej debiutem książkowym.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Malarz rozrabiakaGoncalo Viana
-
nowość[ książka ]Gniew burzyErin Hunter
-
nowość[ książka ]Lato, by Cię odzyskaćMorgane Moncomble
-
nowość[ książka ]AlekMarcin Starzec
-
nowość[ książka, e-book ]Wiersze nie tylko dla dzieciBogusław Gutowski
-
nowość[ książka ]Dress to Impress. Błyszcząca AkademiaMelysie Delaine
-
nowość[ książka, audiobook ]Popik i jego wielkie przygody. Dobry rozbójnikAniela Cholewińska-Szkolik
-
nowość[ książka ]Baśnie Andersena. Królowa śnieguHans Christian Andersen
-
nowość[ książka ]Wierszyki dla pięciolatkapraca zbiorowa
-
nowość[ książka ]Wiersze Marii KonopnickiejMaria Konopnicka
-
nowość[ książka ]Ile jest cukierków, czyli pierwszy ilustrowany słownik matematyczny dla dziecipraca zbiorowa
-
nowość[ książka ]Piosenki przedszkolakapraca zbiorowa
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA




























