REKLAMA

Bez tchu

tytuł oryg.: Breathless
autor: Amy McCulloch
przekład: Danuta Fryzowska
wydawnictwo: Wydawnictwo Luna
wydanie: 1, Warszawa
data: 25 stycznia 2023
forma: książka, okładka miękka ze skrzydełkami
wymiary: 135 × 205 mm
liczba stron: 416
ISBN: 978-83-6751029-5

Inne formy i wydania

książka, okładka miękka ze skrzydełkami, 1  2023.01.25

Sześcioro nieznajomych. Jeden morderca. I walka o przetrwanie. . . Dziennikarka Cecily Wong otrzymała życiową szansę - ma dołączyć do elitarnego zespołu, który chce zdobyć jeden z najwyższych szczytów świata.

Ale sprawy szybko przybierają niepomyślny obrót. Niewyjaśniona kradzież. Okropny wypadek. Przerażający liścik: Na górze jest morderca. Wyruszyło sześcioro nieznajomych... Ilu powróci?

,,Przejmująca dreszczem gra o wysoką stawkę na dużych wysokościach. Jestem zachwycony." - Matt Haig ,,Siedziałam jak na szpilkach. Obowiązkowa lektura 2022 roku." - Sarah Pearse ,,Zapierająca dech, niezwykle oryginalna i emocjonująca" - ,,Daily Express" ,,Pełna napięcia, mrożąca krew w żyłach i przerażająca" - Claire Douglas ,,Wstrząsająca, obrazowa i zupełnie wyjątkowa" -Abigail Dean

Amy McCulloch jest kanadyjską autorką pochodzenia chińskiego. Bez tchu to jej debiutancki thriller, który stał się światowym bestsellerem. W swoim dorobku Amy ma również osiem książek dla dzieci i powieści z gatunku Young Adult, w tym bestsellerowy cykl The Magpie Society. We wrześniu 2019 roku została najmłodszą Kanadyjką, która wspięła się na Manaslu w Nepalu - ósmą pod względem wysokości górę świata. Zdobyła także Aconcaguę, najwyższy szczyt na obszarze obu Ameryk, przy temperaturze -45?C i wiatrach wiejących z prędkością 90 km/h, i zwiedziła każdy z siedmiu kontynentów. Obecnie pracuje nad swoim kolejnym thrillerem dla dorosłych, niezmiennie czerpiąc inspirację z przeżytych przygód.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break