REKLAMA
Aldo Gucci. Jak odważny wizjoner dokonał ekspansji marki
| autor: | Renata Pawlak |
| czyta: | Jarosław Łukomski |
| wydawnictwo: | Łukasz Tomys Publishing |
| wydanie: | Poznań |
| data: | 20 stycznia 2023 |
| czas: | 1 godz. 06 min |
| ISBN: | 978-83-6756315-4 |
Aldo Gucci to postać, dzięki której włoski dom mody Gucci zyskał światową renomę i otworzył się na rynek amerykański i azjatycki. To właśnie pod jego rządami nazwisko sygnowane splecionymi literami "G" osiągnęło rozkwit, o którym nie śniło się nawet założycielowi marki, ojcu Alda, Guccio Gucciemu.
Wszechstronnie utalentowany, obdarzony wyobraźnią, wyczuciem stylu, smykałką do interesów i żyłką hazardzisty Aldo był człowiekiem, który poświęcił całe życie rodzinnej firmie. Porywczy, przebojowy, wygadany, inteligentny i uwielbiający towarzystwo kobiet biznesmen był postacią przez jednych uwielbianą, przez innych określaną tyranem i kombinatorem. Historia jego życia to opowieść łącząca w sobie wątki obsesji na punkcie pracy, sukcesu, zdrad, spisków, skomplikowanych relacji rodzinnych i mody z najwyższej półki.
Okładka prezentuje aktora Ala Pacino, który wcielił się w rolę Aldo w filmie Ridleya Scotta "Dom Gucci" z 2021 roku.
Na sąsiedniej półce
-
[ audiobook ]Patrizia Reggiani. Czarna Wdowa, która rzuciła wyzwanie dynastii GucciRenata Pawlak
-
[ audiobook ]Guccio Gucci. Jak niepokorny marzyciel zbudował legendarny dom modyRenata Pawlak
-
[ audiobook ]Gucci. Niezwykła historiaRenata Pawlak
-
[ audiobook ]Herbata. Krótka historia orientalnego naparuRenata Pawlak
-
nowość[ książka, e-book ]Kiedy terapia staje się antyterapiąAnna Bimer
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Jakbyś kamień jadłaWojciech Tochman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]LOTNICZKA. Opowieść o Janinie LewandowskiejAgata Puścikowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Masa o bossach polskiej mafii. Jarosław Sokołowski ,,Masa" w rozmowie z Arturem GórskimArtur Górski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Masa o kilerach polskiej mafii. Jarosław Sokołowski ,,Masa" w rozmowie z Arturem GórskimArtur Górski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Pragniemy zawiadomić, że jutro zostaniemy zabici wraz z rodzinamiPhilip Gourevitch
-
nowość[ e-book ]Nasz ŚwidermajerHanna Litwin
-
nowość[ książka, audiobook ]Yakuza blues. Życie i śmierć w szeregach japońskiej mafiiMartina Baradel
LINKI SPONSOROWANE























