REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kronika policyjna

 

Policja poszukuje podejrzanego o kradzież

  26 kwietnia 2023

Policja poszukuje podejrzanego o kradzież
źródło: KSP

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej, do której doszło w sklepie przy ulicy Kasprowicza w Warszawie. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

REKLAMA

Policjanci z bielańskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o wartości ponad 2600 złotych. Do zdarzenia doszło w sklepie przy ulicy Kasprowicza w Warszawie. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Ukradł perfumy i kosmetyki. Wpadł przez monitoring Ukradł perfumy i kosmetyki. Wpadł przez monitoring
Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe w Galerii Młociny. Jak wynika z ustaleń, zabrał perfumy o wartości prawie 700 zł, a kilka dni później jeszcze kosmetyki. Grozi mu pięć lat więzienia.

Policja prosi o kontakt

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami 47 723-10-11, 47 723-71-55, 47 723-71-56, lub numerem alarmowym 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl powołując się na numer sprawy D-II-1258/23.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# komuch z pis

08.05.2023 22:52

Prawdziwy gangster co zajumał 2600zł.
Sasin przeyebau 70.000.000 zł na wybory, rozjechali 2 miliardy zł na Ostrołękę C, zrobili przekręt w NCBiR, policja zgubiła drona za 200.000zł.
Śmieszno i straszno towarzysze.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA