Konopna impreza na Burakowskiej
30 maja 2015
Dziś (30 maja) po warszawskim Marszu Wyzwolenia Konopi, na Burakowskiej 12 odbędzie się "impreza po".
Gospodarzem jest Spółdzielnia Dom Qltury. W programie - rozpoczynającym się o 20.00 - dwie sceny pełne artystów reggae, hip-hop, D'n'B, jungle i nie tylko.
Park Sowińskiego tonie w błocie. "Nie da się przejechać wózkiem"
Gdy tylko spadnie deszcz, najbardziej reprezentacyjny park w dzielnicy zmienia się w obraz nędzy i rozpaczy.
Wstęp 10 zł (do 23.00) oraz 20 złotych po tej godzinie. Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebooku.
Impreza, oczywiście, nie tylko dla miłośników depenalizacji marihuany.
(red)
.











































