Koniec z tymczasowym rondem przy ratuszu
19 września 2014
Rondo u zbiegu Górczewskiej i Powstańców Śląskich przestało istnieć. Od dzisiaj obowiązuje nowa organizacja ruchu.
Radni zgodni: były burmistrz Bemowa zawalił inwestycje
Na burzliwej sesji radni dzielnicy Bemowo nie przyjęli sprawozdania z wykonania budżetu za ubiegły rok. Powód - wyjątkowo niskie wykorzystanie funduszy przeznaczonych na inwestycje, m.in. budowę domów komunalnych z przedszkolem czy ścieżek rowerowych.
Górczewskiej będzie można jeździć w obu kierunkach tylko jedną nitką prowadzącą do centrum, a na Powstańców Śląskich wschodnią w stronę Bielan.
(red)
.









































