Komu śnieg, komu?
13 stycznia 2012
O ile średnie pokolenie jeszcze pamięta, czym były zaspy na ulicach, śnieżyce czy bitwy na śnieżki, to niektóre dzieci śnieg znają głównie z opowiadań i telewizji. Jest jednak szansa, żeby to nadrobić: 22 stycznia na Targówku będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Śniegu!
Klub Osiedlowy powstał przy Ziemowita
Ziemowita 16 przy zbiegu z Chemiczną - powstał tu Klub Osiedlowy. To efekt inicjatywy lokalnej rady osiedla Targówka Fabrycznego. Będzie działać w tym miejscu przynajmniej do 2018 roku, kiedy zostanie odrestaurowana zabytkowa willa przy ul. Siarczanej.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.ekobiegi.pl.
Nawet jeśli śniegu nie będzie, liczy się dobra zabawa. Udział jest bezpłatny, jednak trzeba mieć własny sprzęt sportowy.
(wt)
.



































