REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Magiczne walentynki z komedią w BCK

  12 lutego 2024

alt='Magiczne walentynki z komedią w BCK'
materiały BCK

W Walentynki jesteśmy skłonni szczególnie celebrować romantyczne relacje. To data, która przypomina i zachęca, aby się zatrzymać i skupić na naszej drugiej połówce, podarowując jej to, co najcenniejsze - nasz czas i uwagę. Ci, którym na co dzień umyka romantyzm, mają szansę złapać go ponownie.

REKLAMA

- Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na wyjątkowy walentynkowy seans filmowy, który odbędzie się 14 lutego - pisze Bemowskie Centrum Kultury. - Przygotowaliśmy romantyczną komedię (niespodziankę), która z pewnością wprowadzi Was w doskonały nastrój tego wyjątkowego dnia.

Romantyczna komedia w BCK

Film opowiada historię mężczyzny, który planuje niezapomnianą niespodziankę dla swojej ukochanej. Ta pełna humoru i ciepła opowieść o miłości, z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, dostarczy widzom mnóstwa śmiechu i wzruszeń.

- Serdecznie zapraszamy na wspólne celebrowanie magii Walentynek, oglądając film, który na pewno zostanie w Waszych sercach na długo - piszą pracownicy Bemowskiego Centrum Kultury.

Gdzie? Miejsce Aktywności Lokalnej "Dwa Jelonki", ul. Rozłogi 18, 14 lutego o godzinie 19:00. Obowiązują zapisy. Więcej informacji na stronie: bemowskie.pl

(kg)

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024