REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Białołęka

Inwestycje

 

Kolejny popularny sklep w Galerii Północnej

  25 stycznia 2016

alt='Kolejny popularny sklep w Galerii Północnej'
źródło: materiały inwestora

W przyszłym roku swój sklep na Tarchominie otworzy znana warszawska firma, handlująca urządzeniami gospodarstwa domowego i sprzętem elektronicznym.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0
Firma GTC, inwestor Galerii Północnej, podpisała właśnie umowę najmu z RTV Euro AGD, największym polskim sprzedawcą na rynku telewizorów i innego sprzętu RTV oraz AGD, a także komputerów, telefonów, tabletów, sprzętu fotograficznego i konsol do gier. W centrum handlowym na rogu Światowida i Traktu Nadwiślańskiego powstanie sklep o powierzchni 1200 m2.

RTV Euro AGD jest warszawską firmą istniejącą od 26 lat. Na ratunek Fletniowej 2. Musimy działać od jutra Na ratunek Fletniowej 2. Musimy działać od jutra To miejsce absolutnie wyjątkowe i prawdziwie magiczne. Kiedy podczas tegorocznych wycieczek historycznych po Białołęce zabytkowymi autobusami jechaliśmy na Fletniową 2 w Płudach, żartowałem z uczestnikami, że na widok tego zabytku na pewno zakrzykną pełne zachwytu "Wow". Obecnie do sieci należą 232 sklepy w całej Polsce, w tym trzy na Bródnie. Salon sprzedaży na Tarchominie będzie pierwszym w naszej dzielnicy.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

Komentarze (16)

# norbitek

25.01.2016 13:16

A będzie coś nie dla idiotów?

# juka

25.01.2016 20:00

Chryste, będzie sklep z AGD RTV!
Doczekać się już nie mogę.
Pralki rzucą! Lodówki! I odkurzacze!
Panie dg (dominik gadomski?) nie wstyd się pod takim artykułem podpisywać?

# Prawda

25.01.2016 22:00

Co za dno bankrutuje gazeta tak jak Jaworski w ratuszu. :)

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

# Lolitkila

25.01.2016 22:02

Skompromitowanego burmistrza Jaworskiego nic nie uratuje a ptaszki ćwierkają ze juz niedługo zwolnią go radni z dużym hukiem!

# Psiarzzz

25.01.2016 22:03

#Lolitkila napisał(a) 25.01.2016 22:02
Skompromitowanego burmistrza Jaworskiego nic nie uratuje a ptaszki ćwierkają ze juz niedługo zwolnią go radni z dużym hukiem!

Potwierdzam Jaworski zbankrutował doszczętnie politycznie.

# malu

26.01.2016 06:09

Ludzie, co się Wami dzieje?! Skąd tyle zawiści, żółci?! Zwykła informacja o tym, co pomieści pierwszy porządny, kompleksowy obiekt usługowo-handlowy na Tarchominie, a tu tyle złej energii... Wyluzujcie...

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

# Krzycho

26.01.2016 07:04

Wszyscy nie zadowoleni bo sklepu z dewocjonaliami nie będzie

# juka

26.01.2016 08:52

#malu napisał(a) 26.01.2016 06:09
Ludzie, co się Wami dzieje?! Skąd tyle zawiści, żółci?! Zwykła informacja o tym, co pomieści pierwszy porządny, kompleksowy obiekt usługowo-handlowy na Tarchominie, a tu tyle złej energii... Wyluzujcie...
wyluzpwac powinna gazeta, która z byle informacji robi wydarzenie. Białołęka przez to staje sie powśmiewiskiem, bo chyba w zadnej innej dzielnicy nie pojawiają się informacje, że zostanie otworzony sklep z AGD. Tylko na Białołęce jest to wydarzeniem.

# czytelnik

26.01.2016 09:19

#juka napisał(a) 26.01.2016 08:52
wyluzpwac powinna gazeta, która z byle informacji robi wydarzenie. Białołęka przez to staje sie powśmiewiskiem, bo chyba w zadnej innej dzielnicy nie pojawiają się informacje, że zostanie otworzony sklep z AGD. Tylko na Białołęce jest to wydarzeniem.

Czysty biznes :) Łatwo można dostrzec moment, w którym gazeta przeszła z krytykowania galerii do chwalenia jej i informowania o byle umowie ze sklepem agd albo innym carrefourem. Teraz mają z tego $ a my takie "ciekawe" artykuły

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

# Mich

26.01.2016 10:22

Mnie bardziej interesuje kiedy zostanie rozstrzygnięty przetarg na przedłużenie linii tramwajowej na Nowodwory i kiedy rusza jej budowa.

# lutek

26.01.2016 10:32

kazde info jest wazne

# romek2

26.01.2016 10:40

#Mich napisał(a) 26.01.2016 10:22
Mnie bardziej interesuje kiedy zostanie rozstrzygnięty przetarg na przedłużenie linii tramwajowej na Nowodwory i kiedy rusza jej budowa.

Pewnie ze 2-3 lata jeszcze się zejdzie, plus budowa 2 kolejne

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

# dominik

26.01.2016 13:20

#lutek napisał(a) 26.01.2016 10:32
kazde info jest wazne
zrobiłem dziś rzadka kupe.

# pisoszmata

28.01.2016 12:03

no nareszcie w końcu kupie telewizor nayomiast p. Jaworskiego - tp wy nie dorosliscie do jego sladow stop-

# z Ratusza

28.01.2016 15:32

#pisoszmata napisał(a) 28.01.2016 12:03
no nareszcie w końcu kupie telewizor nayomiast p. Jaworskiego - tp wy nie dorosliscie do jego sladow stop-
nieudany troll. kup lepiej słownik, bo robisz tyle błędów. a co robisz ze stopami jaworskiego mało nas interesuje, to wasza prywatna sprawa. chyba, że robicie to w godzinach pracy urzędu...

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

# mieszkanka

30.01.2016 09:08

czekamy z niecierpliwością - chyba bardziej niż pierwszej gwiazdki czy prezentów pod choinką
oczywiście zmiany władzy = bo sklep to się przyda a taka władza NIE
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni