REKLAMA

Wawer

kronika policyjna »

 

Samowolnie wyszła ze szpitala, zgubiła się na ulicy

  27 lutego 2023

alt='Samowolnie wyszła ze szpitala, zgubiła się na ulicy'
źródło: SM

Pracownicy jednego ze sklepów w Międzylesiu zauważyli seniorkę, która sprawiała wrażenie bezradnej i zagubionej. Wezwali strażników miejskich. Jak się okazało, kobieta była pacjentką pobliskiego szpitala, z którego wyszła bez wiedzy personelu.

REKLAMA

W jednym ze sklepów naprzeciwko Centrum Zdrowia Dziecka personel zauważył seniorkę, która sprawiła wrażenie zagubionej. Wezwano strażników miejskich.

Problemy z pamięcią

Kwadrans przed godziną 10:00 na miejsce przybył patrol z VII Oddziału Terenowego. Zbudują parking wyższy od szpitala. Zmieści 700 aut Zbudują parking wyższy od szpitala. Zmieści 700 aut
W warszawskim Aninie narasta konflikt o samochody pracowników i pacjentów instytutu, którym kieruje były minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski. Auta zastawiają m.in. ulicę Niemodlińską, a planowany na terenie placówki garaż ma być najwyższym budynkiem na osiedlu, co również nie podoba się mieszkańcom.
Ekspedientki poinformowały funkcjonariuszy, że kobieta prawdopodobnie ma problemy z pamięcią. Była lekko ubrana, a jej odzież ubłocona. Gdy strażnicy zaczęli rozmawiać z seniorką, podała swoje dane i wyjaśniła, że poślizgnęła się przed sklepem i upadła.

"Nie miała przy sobie żadnych dokumentów, telefonu i nie umiała podać kontaktu do nikogo z najbliższych. Oświadczyła, że nie potrzebuje pomocy medycznej, jednak strażnicy zauważyli, że jej odpowiedzi są chaotyczne" - relacjonuje warszawska straż miejska.

Zapraszamy na zakupy

Szpital zgłosił zaginięcie pacjentki

Na miejsce wezwano patrol policji, by potwierdzić dane kobiety i sprawdzić, czy nie jest poszukiwana przez rodzinę. Ze względu na panujący chłód zaproszono seniorkę do radiowozu i okryto ją kocem termicznym. Przybyły patrol policji ustalił, że pobliski szpital zgłosił zaginięcie kobiety. Kobieta leczyła się tam i nieświadomie opuściła placówkę bez wiedzy personelu. Wezwano karetkę, która około godziny 11:00 zabrała pacjentkę do szpitala.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA