Karta ze zdjęciem na Bemowie
11 września 2009
W galerii handlowej Bemowo można w ten weekend wyrobić spersonalizowaną kartę miejską.
Od 11 do 13 września w Galerii Bemowo przy ul.
Klomb według projektu z 1805 r. Kapitalny projekt do budżetu partycypacyjnego
Do budżetu partycypacyjnego na przyszły rok zgłoszono niezwykle interesujący projekt. Za zaledwie kilka tysięcy złotych w Forcie Bema mógłby powstać klomb według projektu... sprzed 210 lat!
Pow-stańców Śląskich (Carrefour) będzie działał mobilny punkt personalizacji kart miejskich. Można wykonać tu bezpłatne zdjęcie.
Pasażerowie odwiedzający bemowską galerię powinni mieć przy sobie dokument tożsamości. Gotową kartę bę-dzie można odebrać w jednym z dowolnie wybranych punktów obsługi pasażera lub za pośrednictwem poczty. Punkt ZTM w Galerii Bemowo będzie się mieścił nieopo-dal lokalu Pizza Hut, na lewo od wejścia głównego od strony ul. Powstańców Śląs-kich.
Przypomnijmy. Od 1 stycznia 2010 roku bilety imienne będzie można kodować jedynie na tzw. karcie spersonalizowanej, zawierającej zdjęcie i dane użytkownika.
stroja
.








































