Kamil trzeci
16 września 2005
Trzecie miejsce zajął Kamil Dominiak w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym, które odbyły się w ostatni weekend sierpnia w Miliczu k. Kalisza. To już kolejny sukces tego utalentowanego zawodnika z Nieporętu.
Nagranie z fotopułapki zachwyciło internautów. Leśnicy przypominają ważną zasadę
Nagranie opublikowane przez Nadleśnictwo Pułtusk pokazuje spokojnie pasącą się łanię i jej energicznego potomka. Przy okazji leśnicy przypominają o zasadzie, o której wielu spacerowiczów wciąż zapomina.

.



































