Jeszcze jeden targ na Białołęce. Już dziś
6 września 2014
Trwa serial pt. "Targ na Zielonej Białołęce". Czy tym razem zostanie na stałe?
Obiecane przed referendum. Sześć nowych siłowni na Białołęce
Nowe siłownie plenerowe stanęły na Białołęce. To efekt realizacji obietnic złożonych podczas kampanii referendalnej, kiedy mieszkańcy wybierali lokalizacje dla nowych siłowni w całym mieście.
- Stworzyliśmy nowy profil oraz nazwę, aby łatwiej było mieszkańcom rozróżnić, co dzieje się w której dzielnicy - mówi Ewa Ryszewska z Placu Targowego. - Wcześniej było z tym trochę zamieszania. Nowa lokalizacja daje nam więcej możliwości, mamy na miejscu prąd oraz toalety stacjonarne, nie będzie błota po deszczu oraz będziemy mieli ogrzewane namioty zimą.
Plac Targowy będzie miał charakter bardziej handlowy niż gastronomiczny, jednak nie zabraknie imprez tematycznych i świątecznych kiermaszów.
Organizatorzy zapowiadają, że na Plac Targowy przyjadą m.in. wystawcy sprzedający produkty regionalne, warzywa, miody, naturalne soki, staropolskie wędliny i... burgery.
Na imprezę można dojechać autobusami 527 i 204 (przystanek Os. Derby III).
DG
.





































