Jenot w Lasku na Kole
9 lutego 2016
Spacerowicze zauważyli w Lasku na Kole dziwnie zachowującego się jenota. Wezwali strażników miejskich, którzy odłowili zwierzę.
- Jenot dał się dość łatwo schwytać i włożyć do klipera służącego do przewozu zwierząt - mówi Paweł Czerwonka z Eko Patrolu.
Wieżowiec czy "zabytek"? Spór o Srebrną 16
"Taśmy Kaczyńskiego", "Bliźniacze Wieże", "PiS Tower". Od kilkunasu dni media w całym kraju opisują perypetie firmy Srebrna, związane z planowaną przy Towarowej budową podwójnego, 190-metrowego wieżowca.
Odłowione przez strażników zwierzę zostało odwiezione do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt, gdzie trafiło pod opiekę weterynarzy.
(wk)
.










































