Jak ona stoi?
30 kwietnia 2010
Takie pytanie zadał nam czytelnik, który przysłał do nas poniższe zdjęcie. - Aby obejrzeć tablicę, trzeba wejść na trawnik. Tak trudno było skierować ją ku ścieżce? - ironizuje pan Wiktor.
Zapomniany fort przy Lazurowej. To mógł być piękny park
Nawet okoliczni mieszkańcy zapomnieli już, że przy Lazurowej istnieją XIX-wieczne umocnienia i malownicza fosa.
Tablica stoi już kilka lat - komentuje Krzysztof Zygrzak, rzecznik bemowskiego urzędu.
red
Szukamy absurdów na bemowskich drogach! Przyślij nam zdjęcie lub wskaż lokalizację absur-dalnego rozwiązania w dzielnicy, a poszukamy, kto jest jego autorem. Pisz: echo@gazetaecho.pl lub dzwoń 22 392-08-30.
.










































