REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Artykuł partnerski

IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów - dobry kurs na prawo jazdy to podstawa!

IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów - dobry kurs na prawo jazdy to podstawa!

Wybór kursu na prawo jazdy to jedna z najważniejszych decyzji, która wpływa na jakość przygotowania do egzaminu państwowego. Jaką szkołę wybrać? Na co zwrócić uwagę? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Dowiesz się również, dlaczego warto wybrać IntroHL - nauka jazdy u egzaminatorów!

Jaką szkołę nauki jazdy wybrać?

Wybór szkoły nauki jazdy to ważna decyzja, którą warto dobrze przemyśleć z dwóch powodów. Po pierwsze kurs dla przyszłych kierowców wiąże się z kosztem, na jaki trzeba przygotować swój budżet domowy. Po drugie szkolenie ma ogromny wpływ na ostateczny wynik egzaminu państwowego. Odpowiedni instruktor pomoże Ci opanować stres podczas jazdy oraz sprawi, że poczujesz się swobodnie na miejscu kierowcy.

Pamiętaj! Kurs na prawo jazdy ma przygotować Cię nie tylko do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do prowadzenia samochodu w każdych okolicznościach i dowolnej trasie.

Dlatego też szkoła jazdy powinna wyróżniać się indywidualnym podejściem do kursanta. Wybierz instruktora, który skupia się nie na pokazaniu "patentów", ale na osiągnięciu umiejętności umożliwiających wykonanie zadań egzaminacyjnych bez dodatkowych uproszczeń. Dzięki temu będziesz świadomym uczestnikiem ruchu drogowego, który zadba o bezpieczeństwo własne oraz innych osób.

Sprawdź więcej informacji na temat kursu w naszej ofercie: Kurs prawa jazdy Warszawa!

Jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru szkoły nauki jazdy?

Na rynku pojawia się aktualnie coraz więcej szkół nauki jazdy. Jednocześnie każda z nich reklamuje się jako najlepsza, niemająca sobie równych. Na co powinieneś zwrócić uwagę, by nie żałować swojego wyboru? Oto kilka ważnych wskazówek.

 • Kurs na prawo jazdy ma przygotować Cię do samodzielnego, bezpiecznego i pewnego poruszania się po drogach. Wielu instruktorów praktykuje naukę "pod egzamin". Przykładem może być jazda po łuku. Takie ćwiczenia mają za zadanie pomóc w opanowaniu precyzyjnej jazdy. Nie chodzi wyłącznie o prawidłowe wykonanie zadania na egzaminie.

  Dowiedz się, jak wyglądają zajęcia w szkole jazdy. Upewnij się, że zdobędziesz umiejętności, które przygotują Cię do jazdy w różnych okolicznościach. Przykładem może być jazda po autostradzie czy też drogą ekspresową.

 • Szkolenie powinno obejmować wszystkie umiejętności, które pozwolą na poradzenie sobie nawet w podbramkowych sytuacjach na drogach. Upewnij się, że wybrany kurs zakłada kompleksową naukę od podstaw. Nie można pomijać żadnego etapu nauki. Każde zadanie ma pomóc w opanowaniu konkretnych umiejętności, na przykład: jazda do tyłu, używanie lusterek, prawidłowe kręcenie kierownicą czy jazda na półsprzęgle.
 • Zapoznaj się z opiniami na temat szkoły nauki jazdy. Upewnij się, czy instruktorzy nie skracają godzin jazdy. Każda "godzina" zajęć praktycznych powinna trwać 60 minut. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy zostałeś uprzedzony, że tym razem zajęcia będą krótsze, a kolejne dłuższe. Zwróć uwagę, że skrócenie zajęć o 5 minut w przeliczeniu na cały kurs spowoduje nawet 2,5 godziny straty.

  Zwróć również uwagę, czy w opiniach pojawiają się informacje o załatwianiu prywatnych spraw przez instruktora podczas trwania zajęć.

  To tylko kilka z kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę. Jaka szkoła jazdy może okazać się dobrym wyborem?

  IntroHL nauka jazdy u egzaminatorów

  Dobrym wyborem będzie z pewnością OSK IntroHL. Ośrodek Szkolenia Kierowców IntroHL w Warszawie to filar firmy szkoleniowej Introduction to Higher Level, która działa nieprzerwanie od września 2017 roku.

  nauka jazdy warszawa

  Założyciele, czyli Krzysztof Wójcik i Mariusz Sztal, mają kilkunastoletnie doświadczenie w egzaminowaniu w WORD Warszawa. Dzięki temu wiedzą doskonale, czego potrzebują kursanci, by byli w pełni przygotowanym do egzaminu. Na zajęciach teoretycznych i praktycznych dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Dopasuj kurs IntroHL do swoich potrzeb!

  IntroHL oferuje 3 różne pakiety w ramach kursu na prawo jazdy kat. B. Dzięki temu możesz dobrać opcję spełniającą Twoje wszystkie potrzeby. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na temat dostępnych pakietów:

 • Pakiet Basic: wykłady teoretyczne, zajęcia z pierwszej pomocy, dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych, podręcznik kursanta oraz 31 godzin jazd szkoleniowych.

  Wersja podstawowa kursu zapewni Ci solidną bazę z zakresu teorii i praktyki niezbędną podczas egzaminu państwowego.

 • Pakiet Premium jest najczęściej wybieranym przez kursantów. W ramach tego szkolenia otrzymasz dodatkowo: 4 godziny jazd, egzamin próbny z egzaminatorem, ćwiczenia na placu manewrowym WORD i zdawanie egzaminu autem, którym jeździłeś podczas szkolenia.

  Dzięki niemu nabierzesz większej pewności i zredukujesz stres przed egzaminem państwowym w WORD.

 • Pakiet All-In-One to rozwiązanie dla osób, którym zależy na obecności instruktora podczas egzaminu państwowego. W ramach tej opcji zyskasz pomoc w załatwieniu formalności w urzędach oraz uzyskaniu niezbędnych badań lekarskich. Ponadto możesz rozpocząć jazdy z dowolnego miejsca. Co ważne, pakiet All-In-One gwarantuje aż 9 dodatkowych godzin zajęć praktycznych przed egzaminem państwowym.

  Sprawdź ofertę IntroHL - nauka jazdy u egzaminatorów!


 • Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

  REKLAMA

  REKLAMA