Hala będzie w czerwcu?
24 kwietnia 2009
Na początku tego roku miała zostać oddana do użytku hala sportowa przy Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy. Miała, bo w dalszym ciągu trwają prace budowlane.
Kolejarze kontra kładka. Ponad 1,5 roku opóźnienia
Mieszkańcy Woli czekają na udostępnienie przejścia nad torami od marca ubiegłego roku.
in. na bufet, szatnie, gabinet lekarski. W projekcie przewidziano możliwość podzielenia przestrzeni sali na trzy części. Sta-łe trybuny dla publiczności umożliwią organizowanie masowych imprez sportowych.
Skąd opóźnienie w pracach?
- Opóźnienia w budowie hali przy Deotymy były spowodowane błędem w projekcie - błędem konstrukcyjnym, który trzeba było poprawić. Inwestycja zostanie zakoń-czona 30 maja, około miesiąca trzeba będzie poczekać na pozwolenia, więc hala zostanie oddana do użytku w okolicach czerwca - informuje Marta Jerin z wolskiego ratusza.Obiekt trafi pod opiekę Gimnazjum nr 84. Dzielnica obiecuje jednak, że w go-dzinach popołudniowych z hali będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy dzielnicy. Koszt przedsięwzięcia to prawie 9 mln zł.
Agnieszka Pająk-Czech
.














































