Gapowiczka z podróbki
1 listopada 2011
To wstyd jeździć bez biletu. Karolina J. na Bemowie wstydziła się tak, że kontrolerom pokazała cudzy dowód osobisty.
32-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi.
Jak naprawdę żyje się nam na Bemowie?
Wyniki najnowszego rankingu atrakcyjności warunków życia w poszczególnych dzielnicach Warszawy odstają mocno od promocyjnego hasła "Bemowo - tu żyje się lepiej". Według Urzędu Statystycznego żyje się nam znacznie gorzej niż w innych miejscach stolicy - Bemowo jest trzecie... od końca.
Funkcjonariusze ustalają w jaki sposób kobieta weszła w posiadanie dokumentu. Oprócz kary za jazdę na gapę dodatkowo grożą jej dwa lata za posługiwanie się cudzym dowodem.
Fulik ma koleżankę, której kiedyś, na studiach jeszcze, rąbnięto dowód. Do dzisiaj na jej adres przychodzą mandaty za jazdę bez biletu, chociaż nawet w autobus nie wsiada...
TW Fulik
na podstawie informacji policji













































