Gamdzyki już na Tarchominie i Nowodworach
16 czerwca 2014
Na Białołękę dotarły słupki nowego typu - gamdzyki. Postawiono je np. przy drodze dojazdowej do nowego osiedla, powstającego przy skrzyżowaniu Światowida i Mehoffera.
Skończmy z użytkowaniem wieczystym
52 tys. osób poparło projekt uchwały rady miasta, dzięki której mieszkańcy spółdzielczych bloków zaoszczędziliby nawet do 1000 zł rocznie na opłatach za mieszkanie.
Zarząd Dróg Miejskich zamierza sukcesywnie zastępować gamdzykami tandetne biało-czerwone słupki nazywane patriotami.
DG
.







































