REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Wiek tej złodziejki naprawdę szokuje. Wpadła na gorącym uczynku

  27 marca 2024

alt='Wiek tej złodziejki naprawdę szokuje. Wpadła na gorącym uczynku'
zdjęcie poglądowe, fot. DB

13-latka dokonała co najmniej dwóch kradzieży w jednej z drogerii na Bródnie. Dziewczynka wyniosła ze sklepu przy ul. Rembielińskiej asortyment o wartości ponad 2 tysiące złotych, a kilka dni wcześniej o wartości ponad 500 złotych. Okradała też inne sklepy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd dla nieletnich.

REKLAMA

We wtorek po południu policyjny patrol z Targówka interweniował w drogerii przy ul. Rembielińskiej . Pracownik ochrony zatrzymał nastolatkę na forącym uczynku.

Dwukrotna kradzież przy Rembielińskiej

Policjanci ustalili, że 13-letnia dziewczynka zapakowała do torby kosmetyki o równowartości ponad 2 tys. zł. Gdy wyszła ze sklepu, nie płacąc za nie, została zatrzymana przez ochronę. Na miejscu zjawił się ojciec dziewczynki, w obecności którego nastolatka oddała wszystkie skradzione przedmioty. Część z nich, jak się okazało, pochodziła z innych sklepów. Te policjanci zabezpieczyli.

- Personel sklepu poinformował, że taka sama sytuacja miała miejsce kilka dni wcześniej. Wtedy nastolatka ukradła kosmetyki warte ponad 500 złotych - informuje komisarz Paulina Onyszko.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Miała więcej kradzieży na sumieniu

Pracownik drogerii zobowiązał się do złożenia oficjalnego zawiadomienia i zabezpieczeniu nagrania z kamer, jako istotnego dowodu w tej sprawie. Następnie policjanci razem z ojcem i 13-latką udali się do ich mieszkania, gdzie dziewczynka ukrywała część skradzionych fantów. Policjanci zabezpieczyli je.

- Materiały tego postępowania zostaną przesłane do sądu rodzinnego i nieletnich, bowiem młody wiek dziewczynki nie chroni jej przed odpowiedzialnością za te kradzieże - wyjaśnia komisarz Onyszko, która jednocześnie zaapelowała do rodziców o zwiększenie nadzoru nad swoimi dziećmi. Jak przypomniała, to na opiekunach ciąży obowiązek kontroli, jak ich dziecko spędza czas wolny.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Hammurabi

04.04.2024 11:45

Galerianka w akcji? Gdzie byli rodzice?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA