REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Dziadek parkingowy

24.03.2022 20:10

Kwiiii, kwiiii, stać mnie na samochód ale nie stać mnie na parking dla niego, dejta mi darmowe miejsce do parkowania na ulicy bo mie się należy. Kwiii, kwiii...

# Dziadek parkowy

24.03.2022 20:41

Kwiiii, kwiiii, stać mnie na mieszkanie w stolicy ale nie stać mnie na dom z ogrodem żeby wyjść na zewnątrz, dejta mi darmowy ogród do siedzenia na ulicy bo mie się należy. Kwiii, kwiii...

# cRtxs

24.03.2022 22:37

W takich sprawach mieszkańcy zawsze są podzieleni: na przeciętnych obywateli, mających rodziny, dzieci i pracę, do których utrzymania zazwyczaj potrzebują samochodu, oraz grupę aktywnych wariatów, których głównym zajęciem jest utrudnianie życia tym pierwszym.

REKLAMA

# PKU

25.03.2022 07:48

Komentujący chyba nie wiedzą o jakie miejsce chodzi. Tam stały zardzewiałe busy, z których prowadzony był handel. Żaden to parking.

# jkk

25.03.2022 08:22

Problem z parkowaniem pojazdów jest u nas wszechobecny. I dotyczy nie tylko pojazdów osób, których nie stać na kupno lub wynajem miejsc do parkowania. Za darmo parkują non stop również audi, lexusy, mercedesy czyli pojazdy wyższych klas, których właścicieli stać na kupno miejsca do parkowania.
Wygląda na to, ze my nie chcemy mieć porządku z parkowaniem. Na osiedlach miejsca parkingowe puste (vide Coopera) a na ulicach i chodnikach samochody stoją jeden za drugim, na chodnikach stoją przy tym często samochody dostawcze co nie powinno mieć miejsca. Dopóki nie będzie woli uporządkowania problemu z konsekwencjami w postaci wlepianych surowych mandatów, problem parkowania będzie istniał a nawet narastał.

# trudnesprawy

25.03.2022 09:16

skoro w tych miejscach wg planu zagospodarowania ma być zieleń, to tak ma być,
a w innych miejscach gdzie zapisane są w planie miejsca parkingowe - tam mają być miejsca parkingowe parkingowe, itp. w odniesieniu do innych elementów planu zagospodarowania
inną sprawą jest, że elementy zastałe przed wprowadzeniem planu zagospodarowania mogą zachować swój stan pod pewnymi warunkami, ale to już szczegóły
można też połączyć funkcji zieli z tzw betonozą, ale to już koszty duże

REKLAMA

# Piotr78

25.03.2022 18:48

Niech sobie właściciele tych aut, kupią miejsca parkingowe i płacą co miesiąc za ich utrzymanie, a nie myślą ze za darmo dostaną parking!

# robson82

26.03.2022 11:57

#Piotr78 napisał(a) 25.03.2022 18:48
Niech sobie właściciele tych aut, kupią miejsca parkingowe i płacą co miesiąc za ich utrzymanie, a nie myślą ze za darmo dostaną parking!
a czy pomyśleliście ze nie wszędzie sa parkingi ????? nie bo lepiej powiedzieć kupta miejsce a tych miejsc nie ma a podatki które sie płaci to juz sie nie liczą. władzę bemowa mnie juz wkurzają

# jkk

26.03.2022 13:07

Oczywiście, brakuje miejsc parkingowych między innymi z powodu, że nie opłaca się ich budować gdyż jest niewielkie zainteresowanie parkingami płatnymi. Dzieje się tak dopóki kierowcy będą mogli praktycznie bezkarnie parkować w dowolnym miejscu. Nie wszyscy muszą od razu kupować sobie miejsce do parkowania, można je wynająć lub parkować na parkingu płatnym. W Warszawie m. kw. terenu jest potwornie drogi, miejsce pod parking to co najmniej 12 m. kw., podatki płacimy wszyscy, dlaczego niektórzy kierowcy mogliby korzystać z darmowego miejsca kosztem innych obywateli?
Rozwiązanie jest proste, właściciele pojazdów muszą ponosić koszty ich parkowania, to składowa kosztów eksploatacji tych pojazdów.

REKLAMA

# Porażka

26.03.2022 13:52

Zieleń jest potrzebna bo pieski nie mają gdzie się wysrac.

# Joe

26.03.2022 18:46

Jeśli w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jest zieleń to jest to świętość , tak jak artykuł 5 traktatu NATO. To nie Rosja Putina.

# NMN

29.03.2022 18:16

Dla mnie mogą być parki. Warszawa ma świetną komunikacje miejską, na którą polecam się przesiąść. I ekonomicznie i ekologicznie. Nawet miejsca parkingowego szukać nie trzeba.

REKLAMA

# christiane

04.04.2022 17:55

Oferta pożyczki.
W przypadku różnych potrzeb finansowych po prostu skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji na temat mojej oferty pożyczki: christcorinn@gmail.com
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA