REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Zbielan

05.10.2017 19:02

Mam nadzieje ze buda zniknie i bedzie to poczatek porzadkow i kolejne postawione nielegalnie blaszaki tez znikna z Bielan

# Księżycowy

05.10.2017 19:06

Z tego co pamiętam budka stoi od 20 lat. W okolicy znajdują się dwie szkoły, przedszkole i oczywiście dom dziecka. Także raczej samochody szybko tam nie jeżdżą, natomiast z tego co zauważam autobusy
komunikacji miejskiej jeżdżą najszybciej. Jedynie straży pożarnej na sygnale budka może ograniczać widoczność, ale z kolei nie słyszałem, żeby mieli kiedykolwiek jakąś kolizję w przeciwieństwie do skrzyżowania z Żeromskiego. Moim zdaniem budka ostatecznie mogłaby stanąć po drugiej stronie chodnika.
Tylko te koszty, pozwolenia, dzierżawy tu jest problem.

# Jeep

05.10.2017 19:10

#Zbielan napisał(a) 05.10.2017 19:02
Mam nadzieje ze buda zniknie i bedzie to poczatek porzadkow i kolejne postawione nielegalnie blaszaki tez znikna z Bielan
Mam nadzieję że ty znikniesz z tego forum. Bedzie to początek czegoś dobrego....
Moze twoja buda gdzie pracujesz też zniknie razem z tobą

REKLAMA

# Stmpl

05.10.2017 20:27

Na początku dawno temu była tam wypożyczalnia kaset VHS :-)

 Cycu

05.10.2017 21:56

To nie jest blaszak czy obskurna buda, żeby się zaraz czepiać. Miejsce pracy dla podatnika odprowadzającego podatki z pożytkiem dla nas wszystkich.
Dzieci na przerwie mogą sobie ciacho strzelić, matka dziecku po szkole też może kupić coś słodkiego ect...
Także cukiernia posiada potencjał. No chyba że wolicie, żeby wasze dzieci latały po dopalacze, bo też tego dziadostwa zawsze tam nie brakuje szczególnie przy handlówce.
A może w końcu ZDM w porozumieniu z dzielnicą chce tam po prostu parking zrobić dla słoików. Przecież odcinek Żeromskiego - Schroegera już dawno jest parkingiem. Czas pokaże zamiary mataczy.....
Skoro tyle lat nie przeszkadzało i nagle przeszkadza to ktoś musi mieć w tym interes, żeby to skasować.
Nie ma inaczej.

# Jeep

05.10.2017 22:29

Pełno gamoni z polecenia w ZDM więc robią co im się podoba...

REKLAMA

# Pokora

06.10.2017 01:00

Ciekawe na co im grunt potrzebny, że nagle takie maleństwo zaczęło przeszkadzać.

# Agnieszka

06.10.2017 11:26

Koszmarny błąd we wstępie. Albo mały, albo pawilonik. To się wzajemnie wyklucza. Masło maślane. Bardzo proszę Szanowną Redakcję o poprawną polszczyznę i zatrudnienie korektora z prawdziwego zdarzenia.

# synek

06.10.2017 14:00

Mały pawilon lub duży pawilon jak wolisz, ale to nie dotyczy tematu i nie ma żadnego znaczenia.

REKLAMA

# Rafał

07.10.2017 01:13

Szkoda, że z taką determinacją miasto nie usuwa budy-widma stojącej na rogu Wrzeciona i Przy Agorze (przy Przy Agorze 5).

 Darek

07.10.2017 20:08, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 07.10.2017 20:13

Nie wiem dlaczego przeszkadza im tam cukiernia. Co innego gdyby było to wysypisko śmieci.

# Aleja Zjednoczenia

08.10.2017 11:29

#synek napisał(a) 06.10.2017 14:00
Mały pawilon lub duży pawilon jak wolisz, ale to nie dotyczy tematu i nie ma żadnego znaczenia.
Gościu, jeśli nie odróżniasz w języku polskim zdrobnień, pomidora od pomidorka, to się nie wypowiadaj. Bo ci wcisną mutanta wielkości dyni albo słonia, a ty łykniesz takiego mutanta, nawet nie rozumiejąc o co kam on. Dla ciebie pawilon i pawilonik to to samo? No proszę ja cię, nie załamuj ludzi. Bambulec, kamień, kamyczek, to to samo? English. Bird. Little bird. Etc. Przemyśl kwestię zanim coś napiszesz.

REKLAMA

# Gryzu

08.10.2017 11:39

Okazuje się, że wysypisko im nie przeszkadza, przynajmniej nic skutecznie przez wiele lat nie potrafili z tym zrobić. Natomiast cukiernia stoi ( budynek) od ponad 20 lat i nagle przeszkadza. Mychą trąca .....

# Dominika

16.10.2017 10:57

Jakis cholerny społecznik sie znalazl lazil do gminy i wyłaził swoje. Ja sie przesiadlam na cukiernie na Podczaszynskiego 31 teraz to jest moja ulubiona bo nie masówka i fajna babka obsługuje.

# morwulas

29.12.2017 14:00

Wyburzyli.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe