REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Księżycowy

13.12.2017 12:13

Śmiesznym a zarazem żenujący jest fakt, że wszyscy zdają sobie doskonale sprawę z totalnego paraliżu okolicy
a nikt nic w tej sprawie nie robi...

# Jeep

13.12.2017 13:28

Ich nie obchodzi tzw. swołeczeństwo czyli swołocz

# Maluch

13.12.2017 17:07

W tekście zabrakło informacji kto zapłaci za wybudowana drogę. Mam nadzieje, ze inwestor, a nie miasto, czyli my wszyscy!

REKLAMA

# Rafał

13.12.2017 18:42

Nocznickiego jest po drugiej stronie al. Wittek, jej przedłużenie nie jest żadnym udogodnieniem w dojeździe do galerii.

 cycu

13.12.2017 22:42

Oczywiście, że Nocznickiego raczej słabo spełni rolę dojazdu do galerii.
Jedynie mieszkańcy Wrzeciona praktycznie będą mogli z niego korzystać.
Nie mogę sobie jedynie wyobrazić co będzie się działo przy wjeździe na most z Kasprowicza o 17 godz.
w piątek ???
Czekają nas ciężkie co najmniej 6 lat, zresztą powracających na Białołękę, Legionowo, Jabłonnę, Zegrze i wiele innych miejscowości też.
Alternatywą mogłaby być wisłostrada, gdyby nie Łomianki i miejscowości po tej stronie Wisły.
Dla przelotu z Bemowa na Białołękę mogę zaproponować przejezdnym jeszcze Marymoncką i to jest dobra opcja, ale wtedy Lindego będzie przeżywało gehennę...

# Bielanka

14.12.2017 08:20

Bo węzeł Młociny to taki śmietnik dla Legionowa, Jabłonny, Białołęki...

REKLAMA

# Podatnik

14.12.2017 09:40

W ogóle na tym Wrzecionie to niemrawce mieszkają parotysięczne osiedle a pozwolili zabrać sobie autobus 114 .Hehehehe.

# Bielanka

14.12.2017 10:33

Mają grodzone apartamenty 30-40m2 z lat 70'tych -

# Chris

14.12.2017 14:47

Burmistrzowie w liczbie juz nie wiem 6 lub 7 - jak nic nie możecie to podajcie się do dymisji !. Pietruczuk ściemnia, że dzielnica nie ma nic do gadania. ale to nie mogła skutecznie blokować i konsultować projekt. Mobilizować opinię publiczną. Jak już ruszyła budowa i jest na ukończeniu to nagle zabierają głos w tej sprawie. Prawda jest taka, ze urzędasy z Bielan są politycznie powiązaniu z centralą i koniec

REKLAMA

# Koń Rafał

14.12.2017 19:48

Petryczyk to stary SLDowiec.

# zbielan

15.12.2017 10:36

#Chris napisał(a) 14.12.2017 14:47
Burmistrzowie w liczbie juz nie wiem 6 lub 7 - jak nic nie możecie to podajcie się do dymisji !. Pietruczuk ściemnia, że dzielnica nie ma nic do gadania. ale to nie mogła skutecznie blokować i konsultować projekt. Mobilizować opinię publiczną. Jak już ruszyła budowa i jest na ukończeniu to nagle zabierają głos w tej sprawie. Prawda jest taka, ze urzędasy z Bielan są politycznie powiązaniu z centralą i koniec

Wielokrotnie po wypowiedziach Pana Pietruczuka "my byśmy chcieli, ale nic nie możemy" (mam wrażenie że to zdanie może posłużyć jako opis jego publicznej działalności) zastanawiałam się po co utrzymujemy Państwo w ratuszu skoro nic nie mogą, udział w balach przedszkolaków i zawodach pływackich to jednak trochę mało...

# Bielanka

15.12.2017 11:12

Kasa, kasa.
Chodzi o stołki. Trzeba przecież spłacać kredyty w CHF ...

REKLAMA

# vikol

31.12.2017 11:41

Już coś zaczynają dłubać od strony Marymonckiej.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024