REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

żłobek na Nowodworskiej

# Majka

30.07.2003 17:09

czy ktoś starał się może o dofinansowanie do żłobka w tym roku?Razem z mężęm jesteśmy totalnie "skołowani" sposobem załatwienia naszego wniosku przez urzędników dzielnicy (z tego co wiemy nie jesteśmy jedyni), totalnym brakiem informacji odnośnie nowych zasad związanych z przydziałem miejsc i ewentualnym zakończeniem całej tej procedury.

# bajadera

31.07.2003 17:26

Czyli co, osoba zarabiająca 4500 i mająca na utrzymaniu 2 osoby nie ma szans na umieszczenie dziecka w żłobku?A co w przypadku gdy dziecko chodzi rok po roku rodzic dostaje podwyższkę - dziecko wylatuje?

# Majka

31.07.2003 20:30

niestety nigdy nie jest idealnie. Mi nie chodzi nawet o sam efekt końcowy, ale o fakt, że powinny być przestrzegane pewne reguły, tym bardziej w przypadku, gdy wyznaczają je sami urzędnicy dzielnicy. Na nasz wniosek nie dostaliśmy nawet oficjalnej decyzji, czyli nie mamy się od czego odwołać, nie wspominając, że nikt nie raczył poinformować nas, że w ziwązku ze zmianą zasad obsadzania miejsc istnieje potrzeba dostarczenia dodatkowych dokumentów. Takie informacje otrzymało tylko 28 zainteresowanych z ponad 40 wnioskodawców....ciekawe z jakiego klucza, bo jeśli chodzi o zarobki - to tylko 6 rodzin miało dochody wyższe od pozostałych.

REKLAMA

# DZIDZI

01.08.2003 07:03

Gmina ma w d.... dzieci mieszkańców Białołęki uczęszczających do żłobka. Ja mam w d..... gminę i wożę dziecko na Bródno. Mnie wydaję się że, dzieci urzędników gminy wyrosły ze żłobków, przedszkoli to po co budować, dofinansowywać itp. Każdy wuj na swój strój.

# histeryk

01.08.2003 07:05

O co chodzi z tym żłobkiem, w czym problem?

# iwo-tomas

09.08.2003 09:29

Jakiś czas temu miałam ten sam problem, wtedy był jeszcze odpowiedzialny Przybylski , na moje podanie usłyszałm odpowiedź iż gmina nie jest zainteresowana dokładać do mojego dziecka . Zrezygnowałam z dalszych rozmów z d....lem i umieściłam dziecko w żłobku na Drewnianej. Polcam

REKLAMA

# cccp

19.08.2003 09:37

Ludzie mam problem......................mój dzieciak się nie zakwalifikował na następny rok.

# Lala

07.11.2003 10:33

Uwaga!
Będzie nowy żłobek ,,Bajka" czynny od 2 stycznia . Niestety na Nowodworskiej w żłobku ,, Puchatek" nie zostało moje podanie potraktowane poważnie.

# Lala

07.11.2003 23:23

Jeszcze chcialabym tylko dodać, że w żłobku na Nowodworskiej zostałam potraktowana okropnie - Pani która gotuje dla dzieci jest niesympatyczna - wyrzuciła mnie tylko dlatego, że chciałam się dowiedzieć o miejsce dla mojego dziecka, natomiast Pani która jest właścicielką tego żłobka zajadała się czymś i nie znalazła nawet chwili dla mnie !!!

REKLAMA

# Lala

07.11.2003 23:27

A zresztą nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - jak taki personel może być dobry dla Naszych dzieci - już wiem dlaczego te wszystkie małe ,,szkraby" płakały tam w niebogłosy. Zastanówcie się ludzie - może tam też są Wasze dzieci??!

# talala

09.11.2003 14:22

wychodzc na przeciw zapotrzebowaniu LALA otworzy pewnie nowy zlobek

# malamala

14.09.2016 11:00

Puchatek na nowodworskiej
Pani dyrektor jest bardzo niemiłą i nieuprzejmą osobą, zupełny brak podejścia do dzieci i rodziców. Dzieci się jej boją. Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu!!! brak słów

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe