REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


05.06.2012 20:58 #Wanda Pradzioch
Jestem z Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów, ta wiadomość zwaliła mnie z nóg, nie mogłam usłyszeć lepszej informacji. Z Koczorowską i z poprzednikiem walczę od lat o mieszkanie (z reprywatyzacji) uważam, że w zasobach lokalowych była i jest korupcja. Zarząd to zbyt mało, powinni wywalić pracowników z lokalówki, tam dla odmiany panoszą się od kilkunastu lat.
Wanda Pradzioch
05.06.2012 21:38 #jonasz
źle się dzieje w "państwie duńskim", ale i w wawerskiej PO, jeśli sami platformersi przyłożyli do tego swoje dłonie:). Chociaż czy powieje wiatr od morza. Bo niby kto miałby dalej dzierżyć ster?
05.06.2012 21:42 #Mariola
Mnie też zwaliło z nóg! Dlaczego odwołuje się ludzi którzy zmieniają nasza dzielnice na lepszą. Kogo to tak bolało, ze dzieje się dobrze? Taka polityka pisu, nie współpracować tylko mącić i niszczyć. Żenada, ciekawe tylko co dalej...
05.06.2012 21:52 #mieszkaniecwawra
Szczepańskiego jeszcze nie odwołali.Na razie jest wniosek o Jego odwołanie.
Do Mariola:
"dzieje się dobrze?"Ciekawe gdzie , na pewno nie w Wawrze.
05.06.2012 22:11 #Mariola
W Wawrze, w Wawrze. Powstało dużo inwestycji ale być może sa zbyt małe dla niektórych by je zauważyć. Polecam zatem wycieczkę do przychodni przy ul Strusia, do byłego szpitala kolejowego w Międzylesiu, na pływalnię i plac zabaw w Aninie, na ścieżki rowerowe wzdłuż Patriotów, na parkingi przy torach w aninie i wawrze, parking i skwer w falenicy na przeciwko fali... Jeszcze wiele można by wymieniać. Jeśli to jest mało to proszę wybaczyć.
REKLAMA
05.06.2012 22:24 #mieszkaniecwawra
#Mariola napisał(a) 05.06.2012 22:11

W Wawrze, w Wawrze. Powstało dużo inwestycji ale być może sa zbyt małe dla niektórych by je zauważyć. Polecam zatem wycieczkę do przychodni przy ul Strusia, do byłego szpitala kolejowego w Międzylesiu, na pływalnię i plac zabaw w Aninie, na ścieżki rowerowe wzdłuż Patriotów, na parkingi przy torach w aninie i wawrze, parking i skwer w falenicy na przeciwko fali... Jeszcze wiele można by wymieniać. Jeśli to jest mało to proszę wybaczyć.
O ile się orientuję, to przychodnia na Strusia powstała dzięki staraniom Pani Dyrektor Kąkol i udziale Biura Polityki Zdrowotnej m.st. Warszawy.
Szpital Kolejowy - jego organem założycielskim jest Samorząd Województwa Mazowieckiego -ze strony szpitala:"Dzięki wyjątkowo ofiarnej pracy i kwalifikacjom całego personelu, dzięki programom koordynowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz doskonałemu wyposażeniu w aparaturę medyczną Szpital jest nadal jednym z wiodących zakładów opieki zdrowotnej na mazowieckim rynku usług medycznych"
Pływalnia i plac zabawa w Aninie- wybudowano i otworzona za poprzedniej kadencji Zarządu Dzielnicy.
Parkingi P&R w Aninie i Wawrze- to inwestycje Zarządu Transportu Miejskiego.
zostaje więc jedna - podkreślam jedna- ścieżka rowerowa- wzdłuż ul. Wydawniczej - a nie ul. Patriotów.
I jeszcze parking w Falenicy- tu się zgodzę to sukces odchodzącej ekipy- chociaż projekt zrobiono za poprzedniego Zarządu.
Mimo wszystko wybaczam:)
05.06.2012 22:33 Krzysiek_S
Stosunkiem 11:10 odwołano zarząd , jeden głos nie ważny , jednego radnego nie było.
Pana Przewodniczącego faktycznie jeszcze nie odwołano.
Były jakieś zastrzeżenia prawne co do uchwały dotyczącej zarządu, więc nie wiadomo czy to będzie ważne.
Krzysiek
05.06.2012 23:39 #Adrian
Witam
Ale wszystko to co wymieniasz to nie jest zasługa tego zarządu tylko poprzednich. Inwestycje planuje się z wyprzedzeniem!!!

A aktualny zarząd do najbardziej kompetentnych nie nalezał.
06.06.2012 08:01 #ja-ja
Mariolu, na taką wycieczkę to trzeba chyba dobrym autem terenowym się wybrać, bo przeciętna osobówka na pierwszej lepszej drodze w dzielnicy może sobie urwać tłumik albo nawet zawieszenie, a pływalnia w Aninie chyba powodem do dumy nie jest, przychodnia przy Strusiej - brawa dla pani dyrektor a nie burmistrza...
06.06.2012 08:20 #RadośćWielka
mam nadzieje , ze ta uchwała przejdzie i HGW niczego nie bedzie kombinować.
Pozdrowienia dla odwaznych radnych!
06.06.2012 08:37 #jam
dla przypomnienia wszystkie inwestycje o których piszesz zostały zapoczątkowane a część z nich wykonana przez Gójskiego a nie przez obecny zarząd...
06.06.2012 09:23 #jonasz
Rzecz jasna, że mój skromy komentarz był zabarwiony sarkazmem, bo wszyscy piszący ...mają rację. I ci mieszkajacy w "starym" Aninie ( że taki "rozmach" inwestycyjny), i ci tonący w błocie, pozbawiani prądu, czekajacy dziesiatkami lat na chodnik. Stosunek 11;10 pokazuje, że przewaga jest minimalna, co może oznaczać, że za 30 dni ( jesli prawnicy p. Hani nie znajdą uchybień w odwołaniu) kandydatury tych samych osób znajdą się na "wokandzie", bo Wawer zna takie przypadki ( historia p. Andrzeja). A swoją drogą kadencja biegła leniwie i komu to przeszkadzało:)?
06.06.2012 10:10 #Kościesza
Tak, jak już wielokrotnie pisałem Wawer ze swymi problemami potrzebuje do zarządzania Herosów (przez duże H). Ci z dużymi aspiracjami a mniejszymi umiejętnościami polegną tu jak 13 DP w 39 r. A jescze dorzucę jedną rzecz:
tak się dzieje często, jak zapomina się o komunikacji z wybranymi i wyborcami. Rzecznik (?) wawerski raczej sprawie się korzystnie nie przyczynia.
06.06.2012 10:13 #PiotrekPiotr
Słabo.Ja nie narzekałem na ten zarząd, krótko był ale faktycznie jego działania dało się zauważyć. Przynajmniej w mojej okolicy. Pani Mariola może trochę się za bardzo rozmarzyła ale faktem jest, że te inwestycje działy się (nie za ich inicjatywą) ale przy ich udziale. Nie mówmy o wielkich rzeczach bo to nie ma na co liczyć, ani przy tym ani przy innym zarządzie. Swoją drogą bardzo ciekawi mnie kogo teraz wybiorą? I czy odwołają Szczepańskiego? Szczepański dostał najwięcej głosów w wyborach w Wawrze, Zaboklicki był drugi a zaraz za nim Godusławski. Ludzie chcieli ich mieć i myśle, że chcą dalej... przynajmniej Ci którzy na nich głosowali a jest to pokaźna liczba.
06.06.2012 11:14 #TakBywa
Że Koczorowska poleciała to dobrze, ona nawet nie jest z Wawra ale reszta powinna zostać!
REKLAMA
06.06.2012 13:06 #olaf
Nowe oblicze Szpitala kolejowego w Międzylesiu to akurat zasługa Marszałka Województwa a nie dzielnicy. Trzeba wiedzieć co komu podlega a dopiero pisać.
06.06.2012 13:07 #olaf
I bardzo dobrze. Dosyć rządów platfusów w Wawrze. Koniec zaścianka stolicy.
06.06.2012 14:32 #TakBywa
Tak, teraz kolej na rządy pisowczykow, może w ramach inwestycji postawią nam jakiś pomnik poległym w "zamachu"
06.06.2012 17:06 #wawerczyk
a ja dziekuje radnym PO ,ze sprzeciwili sie zlu jakie panoszylo sie w Wawrze szczegolnie ze strony P.Zaboklickiego i Goduslawskiego
06.06.2012 17:16 #wawerczyk
Pani Mariolu. Wawer nie jest tylko w tych miejscach ktore Pani wymienila i dzialalnosc Zarzadu nie polega na wydaniu pieniedzy na inwestycjue ale jest jeszcze mnostwo innych dzialow /nie to zloto co sie swieci/ a podobno basen po wybudowaniu byl juz remontowany
06.06.2012 20:59 #Wawerczyk
Do Mariola
Dobrze to ci się tylko wydaje.
Przychodnia i szpital to placówki specjalistyczne, więc finansowanie należy do zadań samorządu województwa, zaś kwestie basenu w Aninie można poznać lepiej prosząc urząd np. o korespondencję między urzędem i firmą zambet a podwykonawcami, warto przytoczyć też sprawę przedszkola - nie właściwe nadzorowanie inwestycji jest pośrednią przyczyną opóźnień. Ciekawe czy miałaś kiedykolwiek doczynienia osobiście z kimś z zarządu, ja tak. Jedyne co usłyszałem do kłamstwa w żywe oczy, od jednego z wiceburmistrzów. Może tym razem będzie zarząd który myśli kategorią dobra urzędu a nie urzędników (byłych i obecnych). Poza tym zauważ że Pis miał zdecydowaną mniejszosć, to także dzieło innych lokalnych komitetów i chwała im za to.
08.06.2012 17:25 #mieszkanka Wawra
Pani Mariolu! Poleca Pani wycieczkę do Przychodni na ul. Strusia . Zgadzam się ,że jest to dobra inwestycja tylko jak się dostać do lekarzy nim choroba spowoduje zmiany w organizmie. Czeka się miesiącami do lekarzy specjalistów bo przychodnia nastawia się na komercję. Ma powstać SPA . Czy nas emerytów będzie na to stać?
09.06.2012 01:56 #fan ortografii
@mieszkaniecwawra: dlaczego uśmiercasz przewodniczącego Rady Dzielnicy, pisząc o nim "Jego"? To forma zastrzeżona dla zmarłych, np. "cześć Jego pamięci".

 1315/1366 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Masz projekt, dla którego szukali finansowania, masz niestety odmówiono kredytu z banków z różnych powodów. Jesteś wyjątkowy, uczciwy i dobry charakter. Masz dochód, który pozwala na dokonywanie miesięcznych płatności. Nie martw się jestem osobą fizyczną z kapitałem, chcę udostępnić Państwu w formie pożyczki spłacanej w ciągu maksymalnie 20 lat w tempie od 3 do 5% w zależności od żądanej kwoty i czasu trwania spłat. Nie wahaj się przez chwilę, ponieważ nie będzie rozczarowany. Twoje propozycje i sugestie będą analizowane i brane pod uwagę w możliwie największym stopniu. W przypadku wszystkich Twoich próśb o nasze usługi prosimy o kontakt w skrzynce odbiorczej: leszekadam.spiewak@gmail.com

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę garaż murowany na Bielanach 502-255-424

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki na Twoje projekty. Jestem osobą fizyczną, która chce udzielać pożyczek (od 5000 do 25 000 000 EUR) każdemu, kto jest w stanie spełnić warunki mojej oferty. Odsetki wynoszą 2% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów w ciągu maksymalnie 48 godzin. E-mail: kimdescamper@gmail.com

Turystyka
 We produce real documents such as registered passport and fake passport online at the best rate. Our expert team cares about everything while making document and that look 100% real and you can be used everywhere. To gain access to the chip in your passport, you need to scan the document using the camera of the Smartphone. For more details visit our website. https://fidelitydocuments.com/services/buy-passports Email: info@fidelitydocuments.com Call or Whatsapp: +1 (516)261-2460


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA