REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Aneta_23

01.04.2020 18:42

Z powodu aktualnego stanu epidemiologicznego warto rozważyć zakup zabezpieczeń dla swoich przedsiębiorstw, osłon mających za zadanie ochronę osób pracujących przy obsłudze klienta, warto rozważyć zainwestowanie w osłony z płyty plexi lub przyłbice bhp. Te które mogę polecić znajdują się w ofercie firmy www.maglo.com.pl

# Lenka Bolkova

14.04.2020 23:06

Idealna oferta finansowa
Czy bank odmówił świadczenia usług? A może szukasz lepszych i bardziej niezawodnych warunków świadczenia usług, których bank nie oferuje? Zaufaj nam i uzyskaj szybką, niezawodną i gwarantowaną obsługę w ciągu 24 godzin bez dzienników. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym: E-mail: leni.bolkova01@gmail.com lub WhatsApp: +420608987486.

# Ajka

24.05.2020 13:31

No ja jestem jednak zwolennikiem zakupów stacjonarnych, jeśli chodzi o spożywkę. Jeżdżę, ostatnio dwa razy w miesiącu na duże zakupy do Carrefoura, do koszyka często wkładam produkty świetnej jakości, sprzedawane pod ich marką własną, ale jak sprawdziłam, dostawcami są polscy producenci. Skład bardzo dobry, cena (teraz z gwarancją jej niezmienności) naprawdę niska.

REKLAMA

# asa

18.10.2021 23:03

Ja kupuję od jakiegoś czasu wszystko w markecie i zamawiam online, a mięso i wędliny w zaufanym sklepie www.kiszeczka.pl. Zakupy z dostawą do domu są naprawdę spoko.

# sroka

20.11.2021 10:41

ja podobnie, część zamawiam a część kupuję w markecie, lubię też odwiedzać m1 bo tam sporo atrakcji maja i niskie ceny przede wszystkim

# samola

22.12.2021 18:23

Ostatnio rzadko wychodzę bo wiele rzeczy zamawiam przez Jokr do domu, dowożą w 15 min i dostawa jest darmowa. Wolę tak niż tracić czas na przesiadywanie w marketach. I widziałam teraz ostatnio fajne zestawy prezentowe z winem, kawką i przysmakami, zamówię chyba dla przyjaciółki na święta bo bardzo ładnie się prezentują :)

REKLAMA

 dewi

10.01.2024 15:47

Zobacz https://trucktruck.pl/?p=247 bardzo lubię ten klimat.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024