REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Lukasz321a

20.03.2019 19:31

Mnie też szlag trafia z tego powodu.
Trafia mnie też, że jest 17 milionów ludzi pracujących i Ci ludzie w większości nie poszli na wybory w związku z tym 5milionów pasożytów przegłosowało 500+ i zakaz handlu w niedzielę. Ludzie weźcie się ogarnijcie te socjalistyczne marnotrawstwo można skończyć i iść w stronę likwidacji PIT.

# Rozmowa trollowana

21.03.2019 10:29

Artykuł sponsorowany, artykuł sponsorowany... Przez kogo? - Domyślcie się.
A taki temat jak zakaz handlu w niedziele powinien być poddany pod ogólnokrajowe referendum. Nie wiem, dlaczego poprzednio rządząca Placforma tego nie zrobiła...

# pawelwg

21.03.2019 14:52

Proszę mi LOGICZNIE wytłumaczyć dlaczego rzekomo zakaz handlu w niedzielę ma uderzać w małe sklepy , skoro:
1. tylko duże sieci handlowe mają bezwzględny zakaz handlu w niedzielę, małesklepy (pod pewnymi warunkami) mogą pracować,
2 liczba małych sklepów whg statystyk WCALE nie maleje!
3. ilość kupowanych przez Polaków artykułów wzrasta.
Jedynym wytłumaczeniem takich alarmistycznych, a nieprawdziwych artykułów jest duży fundusz na sponsorowane publikacje, jaki mają duże sieci handlowe, które przez ten zakaz nieco tracą w stosunku do małych sklepów. Przez grzeczność nie wspomnę o drugiej możliwości, tj., hm, naiwności autora...;-)

REKLAMA

# raf756

21.03.2019 19:39

A ja się ciesze że są wolne niedziele ja osobiście to jeszcze bym ograniczył handel w soboty do 18 A takie płaczki mnie śmieszą

# Lukasz321a

22.03.2019 09:15

@pawelwg to najwyraźniej oglądamy inne statystki i wcale kolejki w dużych sieciach handlowych nie wzrosły po wprowadzeniu tego durnego prawa. Tak samo, jak ilość wyrzucanego jedzenia przez sieci handlowe wcale nie wzrosła przez te idiotyczne ograniczenie...
#raf756 napisał(a) 21.03.2019 19:39
A ja się ciesze że są wolne niedziele ja osobiście to jeszcze bym ograniczył handel w soboty do 18 A takie płaczki mnie śmieszą

Zdajesz sobie sprawę, że inni ludzie mają inne potrzeby niż Ty?
Że mogą mieć inną organizację czasu niż Ty?
Że są ludzie którzy wolą pracować w weekend np studenci dzienni?
To jest bardzo przykre, że masz tak zawężony światopogląd.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA