REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# emeryt

18.02.2015 10:24

A kiedy będą zapisy na kurs savoir-vivre'u, bo pan Popielarz na pewno chciałby się zapisać?

# gość

18.02.2015 11:22

Nie wciskajcie ludziom kitów. Dzielnica nie ma pełnomocnictw, więc zapisy są przez Ratusz Warszawy. Były oficjalne komunikaty na stronie OSiR Bemowo i ArtBem, żeby się się zapisywac pod wskazanym numerem tel. Tylko, że dzienica nie chciała zamieścić tych informacji na stornie dzielnicy, aby dalej wprowadzać ludzie w błąd, żeby pokazywać mieszkańcom jak walczy z HGW. Wstyd! Walka dzielnicy kosztem mieszkańców.

# PR-owiec

18.02.2015 12:07

#gość napisał(a) 18.02.2015 11:22
Nie wciskajcie ludziom kitów. Dzielnica nie ma pełnomocnictw, więc zapisy są przez Ratusz Warszawy. Były oficjalne komunikaty na stronie OSiR Bemowo i ArtBem,

Taaaa, komunikaty na stronach OSiR i ArtBem to rzeczywiście bardzo skuteczny sposób na dotarcie z informacją do emerytów. W jakim świecie żyją wasi specjaliści od marketingu?

REKLAMA

# gość

18.02.2015 13:30

#PR-owiec - nie my, bo jestem mieszkańcem. A dowiedziałem się kilka dni wcześniej o zapisach, bo mam polajkowane strony różne na fejsie jak np. ArtBemu. Były też informacje na stronie miasta.
Trudno miastu zamieścić komunikat na stronie internetowej dzielnicy, skoro ta strona należy do dzielnicy, a zarząd dzielnicy walczy z miastem zamiast zaakceptować wytyczne z ''góry'', czyli, ze przez 1wszy rok wszelkie decyzje finansowe czy kadrowe będą sprawdzane przez ratusz miasta, a następnie akceptowane lub nie i wydawane te czy inne. ''Władza dzielnicy'' narobila wałków potwierdzonych w kontroli (zachęcam do goolgle: afera bemowska, wyniki kontroli afery bemowskiej) w maju; mieszkańcy nie wchodzą na neta, nie czytają , nie interesują się i wybrali ponownie tych samych po zastraszaniu, że Bemowo nie będzie się rozwijać. Trudno. Może następnym razem sprawdzą na kogo głosują.

# gość

18.02.2015 13:39

Gdyby władze dzielnicy chciały pomóc mieszkańcom, to na poczatku miesiaca wydaliby gazetkę lokalną z promocją informacji o zapisach, jakie zajęcia, jak się zapisać itd. Zamieściliby też od razu informację na stronie dzielnicy.
A zamiast tego zamieścili fałszywego linka, przez który pozyskiwali dane osobowe do wysyłania później ludziom smsów, żeby iść protestować pod Ratusz, co miało ostatnio miejsce. Wstyd jak dorośli ludzie na stołkach dzielnicy tak pogrywają z mieszkańcami. I jeszcze ten telebim o zamachu stanu. Wyłączyć go! Zero godności i profesjonalizmu. Narozrabiali, niech wypiją to piwo, będą grzeczni, to miasto będzie sprawnie z nimi współpracować dla rozwoju dzielnicy i jej mieszkańców. Taka walka jak każdy widzi prowadzi do niejasności, traci ta część Warszawy i my wszyscy.

# Barto

18.02.2015 13:41

Co ten Zygrzak gada??? Jak w ogóle mógł uruchomić zapisy skoro nie ma pełnomocnictw finansowych oraz w związku z tym żadnej podpisanej umowy na organizację zajęć??? On jest tu najbardziej winny, bo specjalnie zrobił chaos (info o zapisach na stronie urzędu, wysyłanie smsów do uczestników zajęć) co pokazuje, że tak naprawdę ma w d... mieszkańców, a liczy się dla niego tylko ta wojenka, której i tak nie wygra. Niech się z tym w końcu pogodzi i zabierze się do uczciwej pracy.

REKLAMA

# PR-owiec

18.02.2015 13:56

#gość napisał(a) 18.02.2015 13:30
#PR-owiec - dowiedziałem się kilka dni wcześniej o zapisach, bo mam polajkowane strony różne na fejsie

Taaaa, jak każdy emeryt

# Mieszkanka

18.02.2015 14:34

Jeśli Dąbrowski jest otłuszczony to co powiedzieć o Jóźwiaku?

# gość

18.02.2015 15:15

#PR-owiec - dlatego wspomniałem o lokalnej gazetce, a w dzielnicy wiedzą jak robić marketing, więc z promocją jakby chcieli to by sobie poradzili jak rok wcześniej czy jak z choinkami. Co innego jak robi się na przekór.
#Mieszkanka - nie idź w kierunku ci i tamci, tylko my- mieszkańcy i oni - zarzadzający. Takim myśleniem i obroną przeżeraczy kasy z naszych podatków daleko się nie zajdzie.
Dodatkowo polecam wszystkim odwiedzanie strony internetowej - Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy, można tam znaleźć wiele ciekawych umów zlecień wykonywanych przez osoby powiązane z władzami Bemowa oraz ''zasłużonych'' pracowników dzielnicy z ostatnich kilku lat. Niezły dodatek do pensyjki.

REKLAMA

# fitnesswoman

18.02.2015 15:18

Nie jestem emerytką, ale jestem mieszkanką Bemowa. Zapisałam się na zajęcia prozdrowotne, bo nie są to zajęcia dla emerytów, ale dla mieszkańców.
Mam uprzejma prośbę o niepisanie na telebimie na ratuszu komunikatów w moim imieniu.
To wiocha i obciach.

# Niech Zyje Bemowo

18.02.2015 18:24

stronnicatustolica, znow opisuje ocieka czarnowidztwem, a tymczasem przez jedynie legalna linie telefoniczna oficjalnie na zajecia zapisalo sie ponad 2000 / dwa tysiace osob, i sa jeszcze miejsca!! Zygrzaku zDabrowszczaly wstydz sie i idz do diabla..!

# Rodowity mieszkaniec Bemowa

18.02.2015 21:30

Najbardziej mi się podoba jak ludzie mówią idźcie zgooglajcie o aferze bemowskiej.. ,gdzie niestety niczego nie udowodniono , a skoro nie ma żadnego prawomocnego wyroku to jest tak samo wiarygodny jak Prezydentowa itd.
Link nie był ściemniony, po prostu wiceprezydent w ostatniej chwili zabronił zapisywania się przez WWW co nie jest winą dzielnicy a urzędu miasta Warszawa..
Zanim zaczniecie gadać bzdury to przetrzyjcie oczy i spójrzcie jaka jest prawda.. nie dostali się do koryta ludzie z PO to będą robić wszystko pod górkę..
ps. Świetne jest to jak 1 czy 2 osoby wypowiadają się za całą dzielnicę. Szczerze, wolę Dąbrowskiego niż kolejną łajzę z PO czy PIS...

REKLAMA

# Barto

19.02.2015 10:55

#Rodowity mieszkaniec Bemowa napisał(a) 18.02.2015 21:30
Szczerze, wolę Dąbrowskiego niż kolejną łajzę z PO czy PIS...
Haha, śmieszne, bo Twój ulubieniec Dąbrowski był z PO, a na początku kariery w PIS-ie, znaczy że też łajza, i to podwójna.
Nieprawidłwości potwierdziła kontrola z ratusza (jakby sie Pan znał na postępowaniu dyscyplinarnym w urzędach to by Pan wiedział że nie tylko wyrok sądowy jest potwierdzeniem nieprawidłowści, choć sprawę i tak bada prokuratura).
Link był ściemniony - urząd dzielnicy nie miał umów na prowadzenie zajęć, więc nie mógł prowadzić własnych zapisów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA