REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Ząbkowanie

# broncja

23.07.2016 20:08

W jakim wieku wasze dzieci zaczęły ząbkować? Moje dziecko ma 3 miesiące i zrobiło się bardzo marudne i ślini się więcej niż normalnie. Przeczytałam http://radosnezabkowanie.pl/zabkowanie-dziecka/wczesne-zabkowanie-trudny-etap-rozwoju-dziecka-czy-problem-medyczny/ ze co prawda normą dla dzieci jest 6 miesięcy, ale niektórym zęby wychodzą wcześniej. Mimo wszystko trochę mnie to martwi, czy powinnam iść i sprawdzić to z lekarzem?

# Anita

23.09.2016 06:32

Czas ząbkowania jest chyba gorszy niż kolki. Z moim dzieckiem sporo w tym czasie przeszłam. Koleżanka poleciła mi tę stronę - http://ibum.pl/. Można znaleźć sporo informacji na ten temat jak i dobrać leki jakie pomogą dzieciom w tym czasie.

# mufka

18.02.2017 22:49

Ząbkowanie w wieku 3 miesięcy nie jest chyba możliwe, aczkolwiek z drugiej strony wszystko może się zdarzyć ;) Stosuj Viburcol w czopkach lub kroplach - on z pewnością pomoze dziecku się wyciszyć. A co do wizyty lekarskiej, to ja bym nie panikowała. Jak bedziesz z dzieckiem np. na szczepieniu, to wtedy mozesz wspomnieć o ząbkowaniu.

REKLAMA

# Alicja32

21.02.2017 12:18

Córka miała niecałe 5 miesięcy, a synowi się nie spieszyło i pierwsza dolna jedynka wyszła mu dopiero w 8 miesiącu życia :D Zarówno jedno jak i drugie dziecko było bardzo niespokojne i płaczliwe (dawałam Viburcol) i miało biegunki (dawałam probiotyk i dużo poiłam).

# Matti

19.04.2017 20:15

Nie ma lepszego leku niż Viburcol w kroplach. Córce wyrzynały się naraz trzy zęby. Biegunki, gorączki i całodobowy wrzask i płacz towarzyszyły nam dopóki nie spróbowałam Viburcolu. Jak ręką odjął!
http://www.spokojdziecka.pl/konkurs.html

# kukuruku

27.04.2017 23:13

Skoro o Viburcolu mowa, to słyszałyście o konkursie? http://www.spokojdziecka.pl/konkurs.html
Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród (misie maskotki, szumiące misie, kalendarze ze zdjęciami własnego dziecka).

REKLAMA

# Mama Igora

07.07.2017 14:36

U moich dzieci działał żel znieczulający, którym smarowałam dziąsła kilka razy dziennie (zapomniałam nazwy) oraz krople Viburcol. Viburcol zawsze mam w domowej apteczce, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzebny.
Uwaga!
W poniedziałek 10 lipca rusza II etap konkursu Viburcolu pt. Mały odkrywca http://www.spokojdziecka.pl/konkurs.html

# Gunia

27.07.2017 11:19

Biorę udział w konkursie, bo mam pełno fotek swojego dziecka. W pierwszym etapie nie udało się, ale w drugim kto wie :P Duży plus dla organizatora, że nie trzeba kupować nowego opakowania czopków lub kropli ;)

# Bimbi

23.08.2017 18:16

Przy ząbkowaniu najlepiej sprawdzi się Viburcol, żel do smarowania dziąseł i lek przeciwbólowy w syropie lub czopku. Każde dziecko inaczej to przechodzi, ale domową apteczkę trzeba mieć dobrze zaopatrzoną.

REKLAMA

# szmata szeptana

24.08.2017 09:07

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# Leoi

31.03.2019 23:20

Podbijam temat, bo u nas dość aktualny. Przetestowałam naprawdę różne żele, póki co najlepiej zdaje egzamin Dologel, w połączeniu z tetrową pieluchą albo gryzakiem (zimnym!)

# alice

10.04.2019 23:45

U nas też Dologel, dodatkowo wielki plus za to, że uratował mi życie, kiedy wysypało mnie aftami, świetnie złagodził ból

REKLAMA

# manioszka

27.09.2019 19:57

Ja ostatnio trafiłam na genialny preparat Bobolen i co najważniejsze nie zawiera chemii, cukrów, alkoholu i jest w 100% bezpieczny i skuteczny. Mały przesypia w końcu całe noce w spokoju, bez płaczu.

# wirianka

30.09.2019 23:00

A od jakiego wieku można stosować u dziecka bobolen?

# anasta

16.10.2019 11:21

#wirianka napisał(a) 30.09.2019 23:00
A od jakiego wieku można stosować u dziecka bobolen?
Można go stosować od 4 miesiąca, u nas ten żel też spisał się najlepiej jak mógł, a próbowałam chyba wszystkie żele przy ząbkowaniu syna. Idealnie daje się rozprowadzić po dziąsłach i przez chwile utrzymuje swoją konsystencję. Szybko znieczula dziąsła, łagodzi , ma bardzo dobry skład.

REKLAMA

# wirianka

01.11.2019 00:35

Dzięki, z nieba mi z tym spadasz, jak tak patrzałam to sporo z tych środków na ząbkowanie można stosowac od 6 miesiąca zycia, a moje dzieci bardzo szybko ząbkują i się już zaczynałam bać jak to będzie. ale skoro można bobolen stosować od 4 mieisaca to kupie na czarną godzinę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break