REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zabawa najlepsza pod słońcem

# piotrek

31.12.2006 01:45

dziś tzn. w 31.12.2006. zabawiłem sie jak nigdy, byłem na imprezce z najlepszym(moim zdaniem) gostkiem,który rymuje na zawołanie.....sam próbowałem....podobno jest jakis pele na tarchominie, ale inny gość, który go zna powiedział, że nie pasuje do endżika.
zabawa lepsza niż egzekucja na żywo w tv, zresztą szkoda mi nawet saddama, chociaż należało mu się...taki już człowiek jest, zabiłby, a potem sumienie boli, trzeba się urodzić bandytą, coby nie bolało...ale jeszcze trochę, politycy i urzędole szybko przyspieszają ten proceder...ciekawe kiedy w pomrocznej nastąpi pierwszy raz, tak jak to bywa w ameryce i coraz bliżej , np. w dojczach ostatnio............
upatruje się przyczyny tylko w występku przestępcy, moim zdaniem geneza jest nieco głębsza............

# mel

05.01.2007 21:00

Zakompleksione wywody znudzonego i odrzuconego frustraty...itd, itp...

# piotrek

05.01.2007 23:33

mel c czy mel bi się pojawił(a) na forum i swą konkluzję mędrcowską objawił, niczym fenix ognisty z popiołów wypełzłszy, o mój bracholu wybaczam ci pierwszy.
Więc melo weź przykład ze Stasia Wielgusa i podaj mu rączkę, on dzisiaj Zjezusiał, ach jaki to jest cudowny gest, dewoty pomyślą to jawa lub test.
dobranoc melunio, niech przyśni się tobie najgorszy z upiorów - Ojczunio Rydzunio.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA