REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemwaw

20.03.2014 10:09

Już miałem pisać w sprawie tego przejścia bo codziennie przechodzę tam z wózkiem. Niestety nawieziony gruz już wypada ze szczelin przy szynach i znowu kółka grzęzną w dziurach. Radykalna naprawa to to nie jest ale dobrze, ze choć podjazd zrobili :)
Ważniejszą sprawą jest przejście przez jezdnię, czyli powinno się wymienić znaki D-6 na jaskrawo żółte i ewentualne migające żółte światła gdyż obecnie kierowcy pędząc znacznie szybciej niż 50km/h nie zauważają zlewających się z otoczeniem obecnych znaków (tyczy to się także policji !) i nie sposób tam się wychylić zza barierki, która też nie poprawia widoczności.

# zjelonek

20.03.2014 13:13

Żadne znaki nie porawią bezpieczeństwa - takie sa polskie realia wynikające z mentalnosci polskich kierowców. To przejscie trzeba zwęzić do 1 krętego pasa w każda stronę - przepustowość Powstańców i tak jest limitowana prze światła na sąsiednich skrzyżowaniach, wiec nie spadnie , a na pewno będzie bezpieczniej. Przy okazji mozna wymalowac przejazd dla rowerów.

# Gość

24.03.2014 10:18

"To przejscie trzeba zwęzić do 1 krętego pasa w każda stronę" Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Gorszego rozwiązania nie ma.

REKLAMA

# zjelonek

24.03.2014 14:10

do Gościa:
Jak Ci się spieszy to jedź S8 , na Powstańcow i tak bedziesz stał na swiatłach. Wiem o czym piszę - wiem jak jek się jeździ i chodzi w cywilizowanych krajach.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA