REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wypożyczalnia samolotów

# siekierka kurpiowska

13.12.2005 23:14

Zasady wypożyczeń:
- wypożyczalnię prowadzi obecny prezydent
- wypozyczającym jest były bądź przyszły prezydent
- kurs dotyczą lotów wakacyjnych
- preferowane kierunki Sycylia lub Szwajcaria
Dla niewtajemniczonych: p.Kwaśniewska stwierdziła, że ze względów logistycznych na ich wyjazd z mężem i siostrą zostanie im użyczony samolot ... a Ty pracuj Ty ciula jeden pracuj

# Zenek z Chomiczówki

14.12.2005 17:45

Siekierko k....-wprawdzie czesto zabierasz glos, lecz chyba nie zawsze wiesz co piszesz.Ogłądałem program tych dwóch mądrali (atakuja razem a smiali się z dawnych milicjantow -jeden pisze drugi czyta ) i mi jest za nich wstyd.Jak to mozliwe by rozmawiając z pierwszą damą (autentycznie Damą ) nie mieli zapiętych marynarek.Nikt im nie zwraca w telewizji uwagi że coś innego to rozmowa z Talibami z Klewek ,a zupełnie inne coś to rozmowa z Prezydentową. Pokazała im że mogą się przekrzykiwac no ale po co ?
Co do samolotu.Czy Twoim zdaniem powinni jechać na rowerach ?Dlatego ze skonczylo się ich jak to mawiano kiedyś piastowanie urzędu ? Prezydenta RP.
Sam widzisz że prawica robi wszystko by żle oceniano te 10 lat ale to sie nie da. Zobaczysz teraz i wspomnisz. Masz swój rozum i nie jesteś Pośpieszalski.

# siekierka kurpiowska

14.12.2005 21:41

Zenku zauważ, że o prowadzących program nie napisałem ani słowa. Nie mam nic przeciwko, aby lecieli samolotem - tylko dlaczego prezydenckim? Z drugiej strony kapuściana dieta ostatnio słabiej działa więc przejażdżka na rowerze górskim mogłaby się przydać. Chociaż zapomniałem - cel wyjazdu -jazda na nartach, ruch na świeżym powietrzu wystarczy.
Być może p.Kwaśniewska urzeka niektórych swoją osobowością, ale nie znaczy to, że za państwowe ( czytaj moje i Twoje pieniądze) ma jeździć na swój urlop. Ja się temu sprzeciwiam.
Dlatego, jeśli już rzadko piszesz to staraj się dotykać sedna problemu.

REKLAMA

# evelin

15.12.2005 17:33

za 10 lat lawirowania na urzędzie powinni iść piechotą i tak zdążą sprawdzić konta,bo przecież siostra panaO ich pilnuje

# kil

15.12.2005 17:56

Nie może iśc piechotą bo ma chorą goleń od czasu Charkowa

# Zwolennik

17.12.2005 11:25

Niestety Siekierko w tej kwestii podzielam twoje zdanie, ani przyszły ani były prezydent nie powinni korzystać z takich przywilejów. Natomiast może wiesz czy są jakieś przepisy, które to regulują ?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe