REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wypożyczalnia samolotów

# siekierka kurpiowska

13.12.2005 23:14

Zasady wypożyczeń:
- wypożyczalnię prowadzi obecny prezydent
- wypozyczającym jest były bądź przyszły prezydent
- kurs dotyczą lotów wakacyjnych
- preferowane kierunki Sycylia lub Szwajcaria
Dla niewtajemniczonych: p.Kwaśniewska stwierdziła, że ze względów logistycznych na ich wyjazd z mężem i siostrą zostanie im użyczony samolot ... a Ty pracuj Ty ciula jeden pracuj

# Zenek z Chomiczówki

14.12.2005 17:45

Siekierko k....-wprawdzie czesto zabierasz glos, lecz chyba nie zawsze wiesz co piszesz.Ogłądałem program tych dwóch mądrali (atakuja razem a smiali się z dawnych milicjantow -jeden pisze drugi czyta ) i mi jest za nich wstyd.Jak to mozliwe by rozmawiając z pierwszą damą (autentycznie Damą ) nie mieli zapiętych marynarek.Nikt im nie zwraca w telewizji uwagi że coś innego to rozmowa z Talibami z Klewek ,a zupełnie inne coś to rozmowa z Prezydentową. Pokazała im że mogą się przekrzykiwac no ale po co ?
Co do samolotu.Czy Twoim zdaniem powinni jechać na rowerach ?Dlatego ze skonczylo się ich jak to mawiano kiedyś piastowanie urzędu ? Prezydenta RP.
Sam widzisz że prawica robi wszystko by żle oceniano te 10 lat ale to sie nie da. Zobaczysz teraz i wspomnisz. Masz swój rozum i nie jesteś Pośpieszalski.

# siekierka kurpiowska

14.12.2005 21:41

Zenku zauważ, że o prowadzących program nie napisałem ani słowa. Nie mam nic przeciwko, aby lecieli samolotem - tylko dlaczego prezydenckim? Z drugiej strony kapuściana dieta ostatnio słabiej działa więc przejażdżka na rowerze górskim mogłaby się przydać. Chociaż zapomniałem - cel wyjazdu -jazda na nartach, ruch na świeżym powietrzu wystarczy.
Być może p.Kwaśniewska urzeka niektórych swoją osobowością, ale nie znaczy to, że za państwowe ( czytaj moje i Twoje pieniądze) ma jeździć na swój urlop. Ja się temu sprzeciwiam.
Dlatego, jeśli już rzadko piszesz to staraj się dotykać sedna problemu.

REKLAMA

# evelin

15.12.2005 17:33

za 10 lat lawirowania na urzędzie powinni iść piechotą i tak zdążą sprawdzić konta,bo przecież siostra panaO ich pilnuje

# kil

15.12.2005 17:56

Nie może iśc piechotą bo ma chorą goleń od czasu Charkowa

# Zwolennik

17.12.2005 11:25

Niestety Siekierko w tej kwestii podzielam twoje zdanie, ani przyszły ani były prezydent nie powinni korzystać z takich przywilejów. Natomiast może wiesz czy są jakieś przepisy, które to regulują ?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA