REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wyposażenie łazienki

# Justik

11.08.2019 14:57

Hej. Planujemy na wrzesień dość gruntowny remont łazienki, włącznie z wymianą brodzika, prysznica i umywalki. Pomyślałam, że może byście doradzili jakichś polecanych przez Was producentów? Aktualnie najbardziej skłaniamy się ku grohe (https://in360.pl/producent-hansgrohe.html) - co sądzicie? Są warci swoich cen?

# Lisek

13.08.2019 09:24

ostatnio wymienialiśmy meble łazienkowe i spotkaliśmy się z fajnym rozwiązaniem, że do zestawu od razu można było sobie dobrać umywalkę. Z mojego punktu widzenia to spoko rozwiązanie, bo nie musiałam się później martwić, czy dobiorę dobry rozmiar umywalki. A Wy macie już https://www.mirjan24.pl/28-meble-lazienkowe? jeśli nie to może wstrzymajcie się z kupnem umywalki, do momentu kupna mebli.

# Sasi

21.08.2019 11:37

Sama szafkę pod umywalkę oddzielnie kupowałam i też nie było problemu ze znalezieniem umywalki. A dodatkowo kupiłam deskę myją uspa. Dobre udogodnienie i przydaje się w łazience. Mam też nowe lustro. Niestety na remont ścian muszę jeszcze trochę poczekać :)

REKLAMA

# magdalena90

26.08.2021 12:49

Pomyśl też poważnie o zakupie różnych sprzętów do tej łazienki. Ja mam u siebie model Perfect Care i jestem zadowolona. Dużo ciekawych funkcji, jak dodawanie pary na koniec prania, czy też automatyczna regulacja czasu pracy. Polecam zainteresować się sprzętami tej firmy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA