REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# tomekk

09.10.2018 16:23

Upokarzani "kierowcy", pupile Jakiego wstają z kolan siejąc coraz większy terror w mieście.

# Słupek blokersa

09.10.2018 19:36

Nie wstają z żadnych kolan, bo zawsze tak jeździli. Chamstwo kierujących ma charakter ogólnonarodowy i nie ma związku z wyborami i kandydatami do nich.

# Henryczek

15.10.2018 09:27

Codziennie przechodzę przez to skrzyżowanie i powiem tak: winni są jedni jak i drudzy. Doskonale pamiętam jak jeszcze 10 lat temu pieszy żeby wejść na ulicę rozglądał się czy nic nie jedzie i dopiero jak wszyscy przejechali wchodził na pasy. Jasne trwało to czasami długo, dlatego powstawały wysepki na środku, aby ułatwić przy ruchliwych ulicach przejście bo wtedy wystarczyło poczekać na przejazd samochodów najpierw tylko z lewej strony. Kilka lat temu banda oszołomów zaczęła lansować przepisy o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych nawet w pobliżu pasów i się zaczęło. Mimo że przepisy nie weszły w życie to trąbiono o nich na każdym kroku, aż ludzie uwierzyli że tak jest faktycznie. Mało to filmików w necie jak piesi wchodzą na jezdnie jak na plażę? Kobiety traktujące wózki jakby to była jakaś zapora, albo mężczyźni którym się wydaje że to kwestia pokazu siły? Ja nigdy nie pcham się pod koła chociażby dlatego że życie mi miłe, ale także dlatego że łatwiej mi się zatrzymać samemu niż 1,5 tonowej kupie żelastwa.

REKLAMA

 Zuzia

16.10.2018 09:02

Myślę, że jest to temat dla Tomasza Jędrzejczaka - polecam dyskusję z tym Panem
tomaszjedrzejczak.pl

# Dorota

22.10.2018 12:44

Popieram Henryczka, jezdnia jest dla samochodów, a pieszy powinien się zastanowić, że auto jest silniejsze, bez względu na to czy ma pierwszeństwo czy nie, kiedyś taki jeden mówił, ze w razie wypadku będzie się prawował o odszkodowanie, a czy to odszkodowanie sklei mu przerwany rdzeń kręgowy i uzdrowi w 100%?

# wrfcefwq

31.10.2018 11:41

a pasy sa dla pieszych dorotko

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy