REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wyjazd na wczasy teraz? możliwe? jak? gdzie?

 kocurrr

03.05.2020 06:40

Po tylu dniach siedzenia w domu chcieliśmy z rodzinką wyskoczyć na kilka dni nad morze, albo gdziekolwiek, chyba teraz będzie już to możliwe? Ktoś wie jak to od strony urzędowej wygląda? Czy ma być jakieś ograniczenie, czy muszę za coś odpowiadać pamiętać? Najpewniej do jakiegoś pensjonatu, mam swój sprawdzony w Wisełce http://magnoliawiselka.pl ale w sumie mógłby być dowolny, no i teraz zastanawiam się, co musi zrobić pensjonat żeby znów przyjmować, no i sam chciałbym wiedzieć będąc na miejscu, czy to co robi jest jakoś zgodne z wytycznymi.. Tylko czy są jakieś wytyczne?

# tycjan

06.05.2020 21:52

Teraz podobno jest sporo turystów nad polskim morzem, a pogoda nie za ciekawa. Mam urlop w sierpniu i liczę, że uda się wyjechać za granicę np. polecieć enterem do Turcji tak jak w tamtym roku.

# cxcx

09.07.2020 14:38

Jeśli jeszcze w tym sezonie otworzą się granice to planujemy wybrać się na Węgry na taką objazdówkę Budapeszt, Balaton, winnice i po drodze myślimy, żeby zajechać do Wiednia przed Budapesztem na jakieś dwa dni i skorzystać może z wycieczek organizowanych przez przewodnik-wieden.pl. Podobno dla Polaków, którzy w ten teren jadą to świetna opcja.

REKLAMA

# gabriela35

02.02.2022 16:28

Ja już marzę o urlopie, nie byłam nigdzie od 2 lat... Od dłuższego czasu planuję wyjazd do Włoch. Znalazłam nawet ciekawy przewodnik po Bolonii na https://bolonia.pl/ i tam znalazłam super miejsca, o których nie miałam pojęcia. Na pewno tam zajrzę, jak już uda mi się wyrwać na te 5 dni w marcu. Mam wtedy 35 urodziny i chcę sobie sama sprawić taki prezent.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe