REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

jaka drukarka

# rexxx

26.07.2017 10:52

Polećcie dobrą i niedrogą drukarkę na tusz i czy warto kupować zamienniki tuszu?

# gruszek

17.08.2017 19:49

Sprawdź sobie brothera i jak chcesz dobre zamienniki to takie jedne z lepszych to active jety.

# szmata szeptana

18.08.2017 09:33

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

REKLAMA

# Wasad

15.07.2019 12:30

Ja polecam zapoznac sie z drukarka 3d, moze trzeba toche zainwestowac ale za to cieszy jak prezent dla dziecka :D
http://www.megafaza.pl/drukarki-3d-rewolucja-w-wielu-branzach/

# miros6

21.10.2019 20:24

Kiedyś kupowałam zamienniki tuszu, ale chyba przez to moja drukarka odmówiła posłuszeństwa w pewnym momencie. Teraz wiem, żeby nie kierować się wyłącznie ceną, choć jest sporo niedrogich drukarek, które są dobre jakościowo. Epsony można kupić teraz w promocji, cashback mają takze można otrzymać zwrot kasy.

# kadamarka

26.10.2019 18:28

#miros6 napisał(a) 21.10.2019 20:24
Kiedyś kupowałam zamienniki tuszu, ale chyba przez to moja drukarka odmówiła posłuszeństwa w pewnym momencie. Teraz wiem, żeby nie kierować się wyłącznie ceną, choć jest sporo niedrogich drukarek, które są dobre jakościowo. Epsony można kupić teraz w promocji, cashback mają takze można otrzymać zwrot kasy.

Mają dobre drukarki.

REKLAMA

 Katarzyna Kasia

28.10.2019 09:07

Do częstego użytkowania polecam Brothery - mają dużą wydajność tuszy i tolerują różne zamienniki :)

# waldik

30.10.2019 10:57

L6190 - dobra drukarka, oferuje tanie drukowanie i wcale nie jest droga.

# Klif

04.08.2021 22:47

Jeśli chodzi o tusze, zdecydowanie warto sprawdzić w tym zakresie ofertę http://offishop.pl/tusze-do-drukarek . Zobaczcie sami :)

REKLAMA

# KarolCerski

24.01.2022 08:54

Warto również zainwestować w bardzo dobrej jakości i przede wszystkim sprawdzone tonery, zamienniki. Ja używam w domu oraz w firmie tonerów Asarto. Bardzo dobra jakość, pełna kompatybilność, normalne ceny

# Pawoo

02.02.2022 12:39

Zgodzę sie. Używam ich tonerów (Asarto) do drukarek Brother oraz Epson właśnie. 0 problemów, druk bardzo dobrej jakości, w pełni funkcjonalny, komfortowy
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break