REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Kolo

08.10.2023 18:36

Mniej betonu, więcej ziemi... A to dobre. Czytam i zastanawiam się, jaka siłę ma propaganda. Świetnym przykładem może być podwórko przy Doryckiej, które właśnie jest zamieniane na parking. Tak proszę Państwa, podwórko zamiast być odbetonowane (a w zasadzie odasfaltowane) to aktualnie jest betonowane i to w najgorszy możliwy sposób. Mianowicie układają jest betonowa kostka i te ohydne ażurowe płyty na których ma być parking pod oknami ludzi. Tak, tak... parking zamiast podwórka tuż pod oknami mieszkan. Już sam pomysł jest szalony, a wykonanie wola o pomstę do nieba. Kto wymyślił żeby w miejsce trawnika (kiepski był ale byl) klas to dziadostwo w postaci azotowych płyt betonowych. Po pół roku będzie to zatastac chwastami, ani tego czyścić się nie da, ani kosic, ani zgrabic liści etc. Zrobi sie syf i śmietnisko połączone ze smroden samochodów pod oknami. Czegoś tak ohydnego dawno nie widziałem, przy czym tego rodzaju pomysł mógł powstać chyba w pijanym zwidzie. Zmiana władzy jest konieczna, bo od kilkunastu lat kręci się ta sama karuzela stołków i jest tylko gorzej. Władza jeśli nie jest zmieniana to demoralizuje się i degeneruje. Co oni zrobili z tym miastem...

# KotWredny

09.10.2023 09:48

Joł ziom, a to nie kwestia spółdzielni? Sąsiadująca z moją sprzedała jedyny skrawek zieleni w zasięgu pół kilometra deweleperowi na mieszkania pod krótkoterminowy wynajem. Mieszkały tam kocury. W miesiąc po ogrodzeniu terenu i wjechaniu ciężkiego sprzętu potykam się teraz o szczury wychodząc z domu, a że nie mam gdzie rozłożyć koca na trawce i poćwiczyć na wiośle w cieniu drzew, to już uja kogokolwiek obchodzi. :( "dogęszczanie zabudowy"

# Kolo

09.10.2023 18:56

Nie. To teren miasta. To nie jest teren wspólnoty mieszkaniowej. To jest inwestycja miasta. Apeluje o artykuł na ten temat. To jest absolutny skandal.

REKLAMA

# Ona

14.11.2023 19:07

Niestety tak jest mieszkam koło tego podwórka.Zamiast zieleni parking.Podobno tak zdecydowali mieszkańcy Doryckiej 6 a z bloku nr 4 przyszło mniej osób i zostali przegłosowani.Ale to chyba nie tak powinno wyglądać.Powinni się wypowiedzieć wszyscy a nie ci,którzy akurat mogli być na zebraniu i o nim wiedzieli.Parking jest brzydki a w lato ludzie będą poza duchotą mieć spaliny. Współczuję odbetonowano i zabetonowano.Tu nie ma pomysłu na to osiedle ale może ludzie wolą w lato mieć samochody niż patologie pod oknami bo każda ławka jest w lato okupowana przez pijaków.To osiedle to fenomen.Montuje się kamery, z których rzadko kiedy się korzysta, wspólnota się odzywa jak komuś z nich się dzieje krzywda.Wtedy można i kody domofonu zmienić ale jak lokatorom się coś dzieje to radź sobie sam.Nikt nic nie widział i nie słyszał.Debile dewastują bloki, załatwiają się na klatce i mimo kamer ciężko to zgłosić na policję.Tu jest naprawdę dziwnie.Każdy ma swoje interesy.Miasto upycha tu element,wspólnota dba o swoje interesy a lokator w przypływie goryczy może się jedynie w zadek cmoknąć i jeszcze musi płacić więcej za sprzątanie, szkody wyrządzone przez idiotów osiedlanych przez miasto i ma wieczne atrakcje.Zgromadzenia na klatce, ćpunów i zapitych klientów.Jeśli ktoś chce zobaczyć jak się żyje w 3 świecie zapraszamy na Dorycką.Mam nadzieję, że po wyborach będzie rozsądniej bo teraz to tylko się patolom wszystko należy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023