REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wycinanie drzew pod budowy nowych osiedli

# nina00

03.10.2012 10:34

Witam,
przy ul. Ordonówny zaczęła się budowa nowego osiedla. Zauważyłam, że budowniczy w ogóle nie zwracają uwagę na otaczającą nas przyrodę. Norma jest jest że wjeżdżają ciężarówkami, gdzie się tylko da. Dzisiaj rano, będąc na spacerze z psem zaobserwowałam, jak kilku panów z ekipy ścina, wysokie na dziesiątki metrów, drzewa i przyznam szczerze, że łza zakręciła się w oku. zastanawiam się, czy firma ma na to zezwolenie, czy też, dla swoich potrzeb, postanowiła sobie sama ułatwić kierowcom ciężarówek dojazd do terenu budowy. Czy jest jakiś organ w naszym ratuszu, który nadzoruje tego typu rzeczy? A jeśli tak, to może dobrze by było wysłać od czasu do czasu urzędnika do skontrolowania tej i innych firm. A może mamy gdzieś, to co się dzieje z naszym otoczeniem i niebawem będziemy patrzeć przez okna tylko na okna sąsiadów. Tylko, że ja osobiście nie zgadzam się na taki stan rzeczy. Mnie to obchodzi.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA