REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wyciągnijcie wnioski przed wyborami !!!!

# kacperek

22.04.2004 09:01

"Fakt": Trudno doprawdy uwierzyć w to, że Józef Oleksy został marszałkiem Sejmu tylko dlatego, że w ławach poselskich Samoobrony jeden z posłów zasnął.
Prawda jest taka, że - jak zwykle w sytuacji kryzysowej dla rządzącego SLD - z odsieczą Sojuszowi rusza Samoobrona - pisze w "Fakcie" jego redaktor naczelny Grzegorz Jankowski.
Podkreśla on, że tak było podczas głosowania nad raportem Anity Błochowiak kończącym prace komisji śledczej w sprawie Rywina, tak jest i teraz.
Andrzej Lepper, pomimo buńczucznego wymachiwania pięścią w stronę Leszka Millera, działa ze swoim rzekomo znienawidzonym wrogiem ręka w rękę. Trudno się temu dziwić. Obydwie partie - SLD i Samoobrona - maja dziś wspólny interes - utrzymanie agonii obecnego Sejmu.
Fragment ten przeznaczony jest dla wielbicieli SLD i Samoobrony-ku przestrodze.

# Marek L

22.04.2004 13:09

Ja mam nadzieję, że każdy ma swoje zdanie na temat obu znamienitych partii.
Chcę też wierzyć ,że może być już tylko lepiej bo gorzej to chyba nie wiem czy kiedyś było i mam nadzieje że nie będzie.

# ****

22.04.2004 15:19

Obserwuje postawy Polaków i nie mogę zrozumieć skąd w Nas bierze się tyle nienawiści do wszystkiego.Zero tolerancji do tych co nie myśla tak jak my.Moda obecna to deptanie lewicy każdy może się wyżyć bo to nic nie kosztuje.Są tam także ludzie uczciwi i nieuczciwi jak w każdej partii,organizacji,rodzinie itd..Patrzmy trochę z dystansu.Spokojnie.Smiać mi się chce jak widzę teraz Waldka Pawlaka herosa PSL-u,który na spotkaniu w górach przy piwie (albo za piwo ) sprzedał PSL drugiemu herosowi Krzaklewskiemu Marianowi.I cóż? I nic? Spoko.A znany nam gangster niejaki minister Dębski (cudowna prawica).Powiemy nie ma sprawy -bo nie żyje .Na PIS na PO na innych przyjdzie czas .Poczekajmy nie zawiedziemy się.A my?????My jesteśmy bezimienni.Przygotowani do kopania wszystkich .DOBRZY.Na zdrowie!!!

REKLAMA

# Kacperek

22.04.2004 15:41

****nie sądzisz, że sama lewica zasłuzyła sobie na taka opinię. Moze nie wszyscy, a niektórzy jej "Światli" przedstawiciele: Miler, Jakubowska, Czarzasty, Jagieło, Sobotka, Długosz, Jaskiernia itp. Długo można wymieniać. Oni właśnie stworzyli negatywny obraz lewicy. Lewica jest potrzebna, lecz nie aferalna, z porządnymi ludźmi, na których mozna zagłosować. Musi powstać zupełnie nowa, nie związana z tymi ludźmi partia lewicowa, która całkowicie odetnie się od SLD. Przekonasz się, że będzie miała duzy elektorat, jeżeli bedzie wierna temu co głosi i przedstawia w swoim programie. Obecne kierownictwo SLD jest skompromitowane i powinno pójść na dno. Na prawicy też było pełno czarny owiec, które jej szargały opinię. AWS z tego nie wyciągnęło wniosków i poległą. Uważam, ze na lewicy jest dubrzo mądrych i uczciwych ludzi, aktualnie zagubionych, którzy nie maja siły przebica. Blokuja ich różne Jaskiernie i Milery. Walnijcie ich w diabły i twórzcie coś nowego (nie sądzę, ze z Borowskim), a przekonacie się, że będziecie mieli duże poparcie społeczne-życzę powodzenia. Pozdrawiam.

# Kacperek

22.04.2004 15:47

****w uzupełnieniu do tego co napisałem, weź pod uwagę, że nawet Pan Jezus miał lewicowe poglądy (oczywiscie poza aborcją i mniejszościami seksualnymi). Tak więc nie jest wstydem mieć lewicowe poglady. Wstydem jest przebywać w jednej partii z Milerem, i ww. inywiduami.

# ****

22.04.2004 22:51

Szanowny kolego "Kacperku".Już mnie zaliczyłeś do tych lub innych.Ja jestem tylko szara zwykła gęś która w tych trudnych czasach leci sobie i patrzy i nie stara się być mądra na każdy temat.Tylko od czasu do czasu dzielę się refleksją.Tyle i aż tyle.

REKLAMA

# delux

24.04.2004 21:03

najlepiej byc kaczka siedzieć na jajach i wszystko brać do dzioba:-)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024