REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

www.perfumio.pl jaka jakość perfum?

 rykoszewska1

08.01.2018 14:15

Zamawialiście testery z tej strony?

 oliwiagawronska

09.01.2018 09:40

Są okej, zamówiłam Armani Si, opakowanie z korkiem, zapach i trwałość super :)

 rykoszewska1

09.01.2018 14:55

Dziękuję:) w takim razie spróbuję zamówić

REKLAMA

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:49

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

 oliwiagawronska

10.01.2018 10:48

Rzeczywiście, nie widziałam na oczy :) opinie od osób używających na forach takiego słownictwa.. bez komentarza
zapodaj.net/a0cf709e8adec.jpg.html

# bbardzo przykre

10.01.2018 13:34

żałosne

REKLAMA

# dominikaosmanska

19.02.2018 14:34

Zamawiałam dwukrotnie Caroline Herrere Good Girl i są super :)

# to syf jest

20.02.2018 09:02

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# Zawiedziony klient

23.04.2018 22:00

Kupiłem, schytrzyłem się na cenie i dałem się nabrać!!! Są to tanie podróbki NIE POLECAM!!!

REKLAMA

# nie polecam

24.04.2018 16:17

Podróbki!!!! uwaga oszuści!!!!

# mari

23.05.2018 18:58

Kupiłem i się nabrałem, są to zwykłe podróbki. NIE POLECAM!!!!

# Balbin

09.06.2018 21:03

Ja też się nabrałam , kupiłam tom Ford Velvet orchid , poszłam do perfumerii i na jednej ręce jest oryginał a na drugiej produkt z perfumio - są dwa różne zapachy już nie mówię o trwałości , generalnie omijajcie ten sklep z daleka , jedna wielka ściema !!!!

REKLAMA

# joanna

25.06.2018 13:57

Jak dla mnie za tą cenę są naprawdę spoko. Ludzie oceniają tutaj perfumy warte około 900zł do 119zł. Wiadomo że nie bedą 100% takie same. Mnie niestać na perfumy wartośći 900zł wiec kupuje testery za 119zł.

 Robert964

05.07.2018 14:43, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 05.07.2018 14:44

Od dawna już nie biorę perfum w drogeriach stacjonarnych tylko przez testerownia24h.pl, bo przede wszystkim to wiarygodny sklep i mają ponad 100 000 polubień na FB, a to mnie jednak w dużym stopniu przekonuje. Nawet w ich konkursie raz wygrałem tester i przyszedł bardzo szybko. Pochwaliłem się zdjęciem i zostało umieszczone na ich tablicy. Wszystkie zapachy chyba mają w testerach najpopularniejszych, cenionych marek, więc to też na duży plus.

# syyfiasta rekklama

06.07.2018 12:56

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

REKLAMA

# rol

15.07.2018 07:18

testerownia24h.pl i perfumio.pl - brak danych firmy, brak tel, na fb komentarze sortowane...??? bałabym się...

# Reda

18.07.2018 00:42

Niestety perfumy te sa podróbami. Zamówiłam GIORGIO ARMANI PRIVE ROSE D'ARABIE i juz sama butelka uderzyła mnie słabą jakościa wykonania, tragiczna nakrętka. Sam zapach w pierwszej chwili odpychający, na skórze utrzymał się tylko kilka minut. Sprawdziłam jak się utrzymuje na materiale i tu pozytywne zdziwienie, bo po odparowaniu nieprzyjemnych aromatów, na materiale zostaje tylko dominujacy zapach orientalnej róży i on jest bardzo intrygujący i o dziwo się długo utrzymuje na ubraniu. Takze jedyne pocieszenie, że posłuzy mi do perfumowania ubrań. Nie wiem czy perfumio.pl mają świadomość, że sprzedają podróby czy po prostu jadą na bezczela. Z drugiej strony byłam chyba naiwna sądząc, że kupię tester za 119 złotych perfum, które w perfumerii kosztują 900 zł!!!!! Na błędach człowiek sie uczy. Chciałam zaoszczędzić a i tak musiałam normalnie kupić perfumy, na szczęście trafiłam na promocję. Bardzo dziwne uczucie, kiedy otwierasz paczkę a tam niemiła niespodzianka i dociera do Ciebie, że ktoś Cię nabił w butelkę.

# kk1331

24.07.2018 15:06

przestrzegam wszystkich przed zakupami z perfumio.pl! zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie

REKLAMA

# kk1331

24.07.2018 15:07

przestrzegam wszystkich przed zakupami z perfumi o.pl! zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie

# kk1331

24.07.2018 15:07

przestrzegam wszystkich przed zakupami z www.perfumio.pl! zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie

# kk1331

22.08.2018 11:35

testerownia24h.pl przestrzegam wszystkich przed zakupami. zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie

REKLAMA

# kk1331

22.08.2018 11:35

testerownia24h.pl przestrzegam wszystkich przed zakupami. zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie.

# kk1331

22.08.2018 11:36

TESTEROWNIA24H.PL przestrzegam wszystkich przed zakupami. zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy. nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie

# kk1331

22.08.2018 11:37

TESTEROWNIA24H.PL przestrzegam wszystkich przed zakupami. zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie ..

REKLAMA

# PKP

05.09.2018 08:14

TO CHYBA ŻARTY NIE MAJĄ POJĘCIA O PERFUMACH TO NAWET NIE JEST
PODRÓBKA PAN EDEK SIEDZI W GARAŻU I MIESZA TE WSZYSTKIE OLEJKI ZE SPIRYTUSEM.
HUGO BOSS BATTLED
MASAKRA CO ZA SMRÓD NAWET KOLOR SIĘ NIE ZGADZAŁ
PANIE EDKU MNIEJ CZERWONEGO BARWNIKA.
CAŁY FLAKON SPIRYTUSU POSZEDŁ DO ŚMIECI
UNIKAJCIE TAM ZAKUPÓW
FIRMA HUGO BOSS POWINNŁA WAS ZA JAJA POW....IĆ.
MASAKRA

# PKP

05.09.2018 08:23

OSZUSTWO OSZUSTWO OSZUSTWO TESTER HUGO BOSSA MASAKRA SMRÓD
JAKICH MAŁO NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ .
LEPIEJ TROCHE DOŁOŻYĆ I KUPIĆ Z IPERFUMY TAM TO JEST ZAPACH SPRÓBUJCIE POLECAM.

# mysia

23.11.2018 13:41

Dziękuję wszystkim za przestrogę po przeczytaniu waszych wpisów bez wyjaśnień anulowałam zamówienie sprawdziłam tez stronę testerowania 24.pl i myślę że to ta sama ściema ta sama firma że tacy oszuści jeszcze działają na necie?????

# koless

17.01.2019 09:51

Jeśli ktoś nie lubi przesadnie płacić za markowe perfumy to ja polecę testery z https://www.testerownia24h.pl/. Zapach jest świetny, wszystko się zgadza z autentycznym zapachem konkretnego producenta tylko opakowania są inne, bez tych wszystkich nadruków cudów bajerów ale zyskuje się za to na niższej cenie.

# zuzzza

12.02.2019 19:30

nie znam, nigdy od nich nie zamawiałam. Jak już kupuję perfumy przez internet to tylko z perfumik.pl Ok, nie są może to takie stricte oryginalne, ale bardzo przypominają te znany zapachy. A przy tym nie kosztują milionów. Sorry, ale dla mnie kupowanie perfum za 300-400 zł to głupota i starta pieniędzy :P

# Lana

14.02.2019 11:58

Nie polecam. Nie ma kontaktu telefonicznego, nie otrzymałam paragonu ani faktury, perfum podejrzany bardzo, wygląda na podróbke.

 gabimizerska

19.02.2019 09:49

Ja nigdy nie miałam problemu z tą stroną, zapach się nie podoba to można zwrócić, a perfum, który w sklepie kosztuje 1000zł wiadomo, że nie będzie taki jak ten za 119... Jak na tą cenę jakość perfum bardzo dobra i raczej nie ma na co narzekać..

# amanda88888

04.03.2019 19:24

Zamówilam w lutym 2019 perfumy ze strony perfumio.pl WSZYSTKO ok, szybka wysylka. zapach sie zgadza.
nie stać mnie na perfum w oryginale ktory kosztuje niestety od 2000-2500zł (ford)za 119zł mm odpowiednik- zapach trwały, odpowiedni. POLECAM

# Tomasz 77

15.03.2019 07:55

chanel bleu smród jak z denaturatu - uważajcie oszuści

# oela

08.04.2019 17:04

Uwaga na oszustów, przysłali mi towar nie zgodny z zamówieniem. Kontaktu brak.

# Blackara

11.04.2019 09:20

Sama kiedys obawiałam sie kupowania w perfumeriach internetowych, jednak potem poszperałam sobie w sieci i jest wiele polecanych perfumerii, w których ceny są o wiele niższe niż w perfumeriach stacjonarnych .A jednoczesnie można znaleźć sobie oryginalne zapachy.... Polecam zajrzeć sobie na stronę http://www.Zapachymarzen.pl: https://www.zapachymarzen.pl Można kupić w o wiele korzystniejszej cenie oryginalne perfumy. A obecnie działa tam jeszcze kod rabatowy WIOSNA2019 , który dodatkowo obniża wartość zamówienia o 10 zł. Co do sephory to opłaca się tam kupować jedynie jak mają przeceny poświąteczne bo w każdym innym terminie jest drogo.

# Wiolka

07.05.2019 10:33

Polecam drogerię E Zebra, przysyłają zawsze oryginalne produkty, nie trzeba długo czekac.

# slawek

22.07.2019 00:09

#joanna napisał(a) 25.06.2018 13:57
Jak dla mnie za tą cenę są naprawdę spoko. Ludzie oceniają tutaj perfumy warte około 900zł do 119zł. Wiadomo że nie bedą 100% takie same. Mnie niestać na perfumy wartośći 900zł wiec kupuje testery za 119zł.
Ale z tego co piszą inni to oni mają podróby testerów. Tester nie odbiega jakością od wersji zwykłej., a oni po prostu mają podróbki.

# igga

14.08.2019 22:33

od nich nigdy nie zamawiałam. Ja kupuje perfumetki w Perfumik.pl - to taka perfumeria internetowa, dość znana więc pewnie niektórzy kojarzą. Akurat do ich jakości perfumetek mam zaufanie

# Gość123

29.08.2019 11:59

Polecam kupować w hurtowych ilościach perfumy, nawet zrobić zbiorowe zamówienie. Ta firma oferuje tanie i bardzo dobrej jakości perfumy rożnych marek, przy czym minimalna wartość zamówienia to 1000 zł - http://ptgtrading.pl/ Polecam !

# Maja18

01.10.2019 14:25

Spróbuj dominującej, cytrusowej nuty z https://www.testerownia24h.pl/ chyba najlepsza, jak się zaczyna już sezon jesienno-zimowy. Mam zapas testerów. Mam w sumie dwie buteleczki w cenie jednej w drogerii, więc nie dziwne, że ludzie się przerzucają.

# Renata19

17.10.2019 13:52

Ja też polecam ten sklep testerownia24 mają tam na prawdę dużo perfum w dobrych cenach a i dostawa nie trwa przesadnie długo.

# uczciwy

07.11.2019 22:44

UWAGA! nie kupowac na testerownia24h.pl i perfumio.pl to prawdopodobnie ta sama szajka oszustów. Parszywe podróby! To przykre ze ludzie są tak podli ze produkują, handlują i zachwalają parszywe podróby, kłamiąc ze to oryginał, a inne szumowiny-naganiacze [jak kilku na tym forum] wystawiają pozytywne opinie. To pewnie ktos od nich. Na allegro tez więkoszosc podróby

# alfi27

17.01.2020 13:11

uważajcie na tą firmę, to oszuści, nie polecam

# Gruszka

12.03.2020 10:06

Ja tam wolę zamawiać z ezebry. Mają bardzo duży, ciekawy wybór w bardzo korzystnych cenach.

# Dziubek

14.04.2020 22:08

Nie polecam sprzedawcy z perfumio.pl. Zero kontaktu - dostałam połowę zamówienia, zadnej informacji i odpowiedzi na temat reszty mimo kilku moich wiadomosci e-mail. Na stronie brak jakiegokolwiek nr tel zeby zadzwonić. Całe szczęście zamowiłam za pobraniem i kurierowi zapłaciłam tylko za to co mi dostarczyl.
Perfum nie jest dla mnie trwały. Jestem zawiedziona zakupem. Nie popełnie wiec tego błedu.
Potwierdzam też, że komentarze są "segregowane". Wstawilam powyższy tekst na ich stronie. Wyskoczyl komentarz "opinia w trakcie moderacji" , po czym nigdy nie pojawil sie na ich stronie.

# Lucy

15.04.2020 20:44

To co otrzymałam jako tester Diamonds G.Armani nawet podróbką nazwać nie można. To nie jest tani zapach ,to obrzydliwy smród.Zwyczajne oszustwo.Zamierzam zwrócić to coś a czy sprzedawcy wystarczy honoru aby oddać kasę to się okaże. Oszustów trzeba tępić.. Omijajcie z daleka!!!

# Grzechu

29.04.2020 08:57

zamówiłem dwa testery w obydwu jakość marna , zapach choć podobny do oryginału to po chwili pachnie tanią wodą po goleniu , wyczuwalny z odległości 20 cm i pachnie do godziny , strata kasy . jeden przyszedł zalany cały . są to bez wątpienia bardzo marne podróbki , odradzam kupno na perfumio.pl czegokolwiek .

# Narbut7

04.05.2020 19:46

Tanie podróby. Śmierdzą tanimi ruskimi perfumami. Dzięki Bogu że po godzinie już nic nie czuć. Wywaliłem bo nie wiadomo czy nie podrażniały by skóry po dłuższym stosowaniu. Szkoda kasy na taką gnojowicę. Odradzam.

# max

11.05.2020 23:40

Ludzie te same perfumy kupicie w Wólce Kosowskiej za 30zl. Perfumio.pl to firma na słupa zarejestrowane w Czechach. Kupują to pewnie jeszcze taniej i wciskają wam za 5 razy drożej. Warszawiaki a takie nie gramotne. Szok.

# perfumesco

20.05.2020 09:03

Tanie oryginalne perfumy - http://tonzes.com/parfumpl.htm Perfumy kupuję tylko w internecie, bo jest taniej, a produkt zawsze można zwórcic, ale musze przyznac, że zakupy w Perfumesco byłu wyjatkowa przyjemnością. Świetny bezporblemowy porces zakupu, a potem bardzo miała niespodzianka, kiedy otrzymała damrowe próbki w przesyłce. Moja opinia o Perfumesco jest jak najbardziej pozytywna.

# ABC

16.07.2020 15:34

Oszuści !!!

# Bartek-112

16.07.2020 15:38

Oszuści!!!
Do oryginalnej butelki przelewane są zupełnie inne, najtańsze perfumy z marketu. Nawet widać ślady otwierania flakonu z perfumami (sklejone klejem na gorąco)

# Martunia80

21.07.2020 10:23

No właśnie, bo to z tą jakością tak właśnie jest. Ceny może są i niskie, ale sama jakość pozostawia wiele do myślenia.

 Smith

04.09.2020 14:23

najbardziej oplaca sie kupic od razu odpowiednik. Wtedy zaplacimy niska cene, a od razu wiemy, ze jest to zapach wzorowany na marce jakiej chcemy. Warto szukac np na edp24 odpowiednikow. Panthera, Gabrielle Classic, Keramisu, Kenya Journey jest ich cala masa https://www.edp24.pl/

# Zenon Jaskóła

18.10.2021 21:36

Przerabiałam temat perfum i testerów z różnymi sklepami. Póki co zostałam z https://www.wypsikaj.pl/ Kilka zakupów i wszystkie udane na chwilę obecną. I niech tak zostanie :)

 OlaRenifer

16.12.2021 13:28

Ja tam nie zamawiałam, ale na black fiday upolowałam te, które intensywnie pachną na nadgarstach: paczka-wiedzy.pl/jak-psikac-perfumy/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy