REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# aaa

10.12.2019 23:37

Na cholerę komu ta 11 ka ? Kończy trasę na środku ulicy, 28 też dojeżdżało do Daszyńskiego, jeśli coś było lepsze, to po co to psuć niereformowalny ZTMie???

# Jjjjjjjjj

11.12.2019 07:13

Ja też uważam że 11zbedna wsiadam na Piastow śląskich I widzę prawie puste 11 na Piaski. Niestety mój czas dojazdu się wydluzyl przez zabranie 28 muszę teraz jeździć przez centrum;/
Mam cichą nadzieję że 28 wróci chociaż z Nowego Bemowa bo teraz to jest dramat dojazdowy. Ludzie z Wołomina szybciej dojeżdżają

# Maciek77

11.12.2019 12:04

A dlaczego nie ma bezpośredniego połączenia tramwajowego z Młocin przez Bemowo i Obozową w kierunku Placu Zawiszy? też by się przydało takie połączenie!

REKLAMA

# zjelonek

11.12.2019 13:40

Niepotrzebne są dwukierunkowe tramwaje tylko 2 zwrotnice , żeby normalny jednokierunkowy tramwaj linii 28 mógł zawrócić jadąc Wolską Towarową Kasprzaka i Skierniewicką.
Tory do skrętu się ostały , trakcja chyba też jeszcze wisi.
Tylko czy motorniczy wytrzyma pełne kółko ?
11 na obecnej trasie jest bez sensu, tak jak w ogóle w Warszawie bez sensu są tramwaje dwukierunkowe.

# zjelonek

11.12.2019 13:42

#Maciek77 napisał(a) 11.12.2019 12:04
A dlaczego nie ma bezpośredniego połączenia tramwajowego z Młocin przez Bemowo i Obozową w kierunku Placu Zawiszy? też by się przydało takie połączenie!
Tak powinna jeździć 11 .

# henma

11.12.2019 14:16

Dlaczego 28 jadąc od Dworca Gdańskiego przez Bemowo nie może kończyć trasy na pętli przy Cmentarzu Wolskim, skoro nie może jechać do Ronda Daszyńskiego i na Ochotę

REKLAMA

# ???niewiadoma

11.12.2019 16:29

Zastanawiam nie dlaczego linii 28 nie zrobiono do koła jak niegdyś- tylko Piaski

# Joosta

11.12.2019 21:03

Również tęsknię za 28. Nie jestem papkiem świata, wiem, ale jednak człowiek przyzwyczaja się do jako-takiej wygody... I prawda - 11 świeci pustkami... A już najbardziej boli, że kończy sie na Piaskach, na zajezdni i żeby przesiąść się choćby w 33 trzeba pofatygowac się kawałek dalej.

# zjelonke

12.12.2019 15:34

#henma napisał(a) 11.12.2019 14:16
Dlaczego 28 jadąc od Dworca Gdańskiego przez Bemowo nie może kończyć trasy na pętli przy Cmentarzu Wolskim, skoro nie może jechać do Ronda Daszyńskiego i na Ochotę
Bo nie ma wjazdu na pętlę od strony Jelonek - miał być ale NIEDASIE - byłby za ostry zakręt dla Pesy na wyjeździe.
Ale 28 mogłoby jechać w Skierniewicką i wyjeżdżać na Wolską przez zajezdnię na Młynarskiej - do metra już wkrótce można by się przesiadać przy Płockiej.

REKLAMA

# bemowianka

12.12.2019 18:43

Co za bzdurne tłumaczenie. Pętla na Piaskach powinna być zlikwidowana bo straciła sens gdy Warszawa się rozbudowała. Piaski to nie jest żaden węzeł przesiadkowy. Po ostatnich zmianach w komunikacji dramatycznie wzrosło wykorzystanie samochodów prywatnych na Bemowie bo nikomu nie opłaca się 3× przesiadać.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA