REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wspólne mieszkanie a rozwód

25.06.2016 10:52 #annasj
Z tego co wiem, to rozwód powinien być poprzedzony separacją. Czy wspólne mieszkanie spełnia tą regułę? Żyjemy oddzielnie, ale pod wspólnym dachem.
28.06.2016 10:43 #xcpc
Z tego co mi wiadomo, to nie ma żadnych przeciwwskazań do rozwodu. Nawet pomimo wspólnego zamieszkiwania wspólnego lokalu. Nie powinno być to brane pod uwagę. Jeżeli obie strony w równym stopniu dążą do rozwodu - to sąd na pewno nie będzie stał temu na przeszkodzie, tylko pomoże dopełnić wszelkich formalności. Jeżeli masz wątpliwości, pytania w kwestiach formalno-prawnych, to tutaj na blogu prawniczym link znajdziesz serię interesujących artykułów z tego zakresu.
14.09.2017 10:26 #MissSporty
Nie ma . Ale fakt najpierw separacja , minimum pół roku rozpadu pożycia małżenskiego , a dopiero potem rozwód . Inaczej sie go nie dostanie . Poza tym przy rozwodzie , dobrze jest zrobić jakiś podział majatku , ale do tego , to juz polecam Ci adwokata . w Warszawie jest bardzo uznany , pani mecenas Magdalena Grzeskowiak .Zajmuje sie własnie rozwodami , podziałem majątku itd . Ogólnie moge tyle powiedzieć , że dla niej najwazniejsze jest dobro i interes klienta , którego reprezentuje ;)
28.09.2017 09:51 #SwaeLea
Również pani mecenas Magdalena Grześkowiak reprezentowała mnie podczas rozwodu . U mnie był problem nie tylko ze sprawiedliwym podziałem majątku ,ale też z tym że mąż chciał mi zabrać dzieci . Kosztowało mnie to mnóstwo łez , nerwów , stresów itd . Na szczescie wygrałam sprawę dzięki pani adwokat
28.09.2017 11:47 #syfffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
REKLAMA
30.05.2018 18:53 #Kuleczka22
Nie ma żadnych przeciwwskazań bo ja byłam dokładnie w takiej samej sytuacji. Ale i tak były zgrzyty. Co do aliemntów na dzieci. Też korzystałam z usług pani adwokat Magdaleny Grześkowiak . Przynajmniej wyegzekwowałam to co mi sie należało.
06.06.2018 15:09 kajkak
Ja nie korzystałam z usług tej Pani Adwokat, niemniej warto po prostu się skonsultować z prawnikiem - wydaje mi się, że on udzieli najlepszych odpowiedzi. :)
06.06.2018 15:24 #anty spoamer
yntelygent kufffa
06.02.2019 12:08 #Elixir4
Zgadzam się z przedmówcami- rozwód to wbrew pozorom skomplikowana prawnie operacja, dlatego, jeśli chcemy, by faktycznie wszystko przebiegło po naszej myśli, warto zgłosić się do prawnika. Z tego co wiem, to np w Krakowie ci adwokaci rozw...tną opinię, tak że jeśli Wam po drodze- zgłoście się do nich.
14.07.2019 13:48 #doświadczony 53
a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brać tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej
14.07.2019 13:50 #doświadczony 531
a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brać tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej
23.08.2019 17:20 #Marleona
Hej. No mi właśnie zależy na polubownym przeprowadzeniu całego procesu i rozglądam się za prawnikiem. Przykładowo znajomej pomogła taka kancelaria adwokacka Opole i szukam właśnie czegoś podobnego. Sprawdzonego i specjalizującego się w sprawach rozwodowych.

797/4029 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Auto dostawcze potrzebne na już? Zapewnimy Ci je! I to w najlepszej cenie! Posiadamy szeroki wachlarz nowych pojazdów w wielu konfiguracjach - od małych furgonów po kontenery czy plandeki z windami załadowczymi Realizujemy wynajmy na godziny, a także krótko i długo terminowe. Minimum formalności! Jesteśmy dla Ciebie 7 dni w tygodniu! Cena od 100 zł. netto Zapraszamy! Tel: 515 800 147 www.wawadostawcze.pl biuro@wawadostawcze.pl Wypożycz samochód dostawczy kontener furgon tanio, Wynajmę busa, Wypożyczę kontener, Wypożyczę samochód dostawczy, wypożyczalnia samochodów dostawczych Żoliborz, Wypożyczalnia samochodów dostawczych Bemowo, wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa Centrum, Wypożyczalnia samo

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Pilna oferta kredytowa bez protokołu Czy potrzebujesz pożyczki, aby szybko rozwiązać swoje problemy? Jestem do Twojej dyspozycji. Rzeczywiście, oferuję wszystkim osobom poważnym i bez protokołu pożyczki od 5 000 do 10 000 000 z roczną stopą procentową 2%. Kontakt: claranoter@gmail.com

4-pokojowe sprzedam
 Pilna oferta pożyczki bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 EUR. Chcesz uzyskać kredyt na projekt zmiany samochodu lub na budowę domu, oferuję specjalną szansę kredytową przy oprocentowaniu 2%. Kontakt mailowy: rosedupenn@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA