REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

WNaprawa uszkodzonej szyby w aucie

 ruszti

02.03.2016 18:19

Gdzie można podjechać i naprawić uszkodzoną szybę przednią w aucie?

 lufka25

03.03.2016 22:05

Tak się składa że mieszkam na Al. Krakowskiej tuż obok Nordglassu. Sama z niego nie korzystałam ale mają tam duży ruch to myślę że naprawiają tam szyby dobrze.

 ruszti

04.03.2016 20:04

A trzeba się umawiać wcześniej czy można od razu podjechać? Ile sobie liczą za taką usługę?

REKLAMA

# oenordglass

05.03.2016 22:33

Witam, aby sprawdzić stan szyby i poprosić o ocenę jej przydatności do naprawy, można przyjechać "z ulicy". Przy wymianie rozsądniej jest umówić się telefonicznie na konkretny termin. Chociażby po to, aby upewnić się, że w wybranym serwisie znajduje się egzemplarz szyby, którą będzie trzeba wymienić.
Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

# Jurek44

13.03.2016 20:53

A jezeli chodzi o szybę juz do bardziej starszego auta?

# oenordglass

16.03.2016 20:43

Witam, jeżeli chodzi o modele szyb do starszych aut, należy się skontaktować wcześniej do wybranego serwisu Nodglass w celu weryfikacji czy dana szyba jest dostępna.
Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

REKLAMA

 ruszti

17.03.2016 19:22

Jestem już po wymianie i jestem bardzo zadowolony. Obsługa na 5+, polecam każdemu nordglass.

# kindziuk

22.03.2016 18:35

Naprawiając szybę w nord glass, czy nałożą mi od ręki powłokę hydrofobową?

# oenordglass

24.03.2016 18:13

Witam, jeżeli Pan się na to zdecyduję to jak najbardziej.
Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

REKLAMA

# Olek

08.05.2016 09:18

Panie Sebastianie czy w waszym serwisie wymienią mi przednią szybę z podgrzewaniem do Fiesty Mk V z 2008r.?

# oenordglass

14.05.2016 12:12

Witam, posiadamy szyby do wszystkich modeli więc myślę ze z tym też nie będzie problemu, ale najlepiej proszę o kontakt z wybranym serwisem.
Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

# CudnyJan

18.05.2016 10:04

A w nordglass można wykonać przyciemnienie szyb? Jest taka możliwość?

REKLAMA

# oenordglass

18.05.2016 17:11

Witam, tak zgadza się Nordglass wprowadził taką usługę w swoich serwisach ale niestety nie wszystkich. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wykaz salonów zajmujących się przyciemnianiem.
Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

# Adek

24.06.2016 18:41

Jaka jest gwarancja na wymianę szyby w Nordglassie?

# brukk

25.06.2016 15:29

Spróbuj też wzucić opis tego co potrzebujesz na http://oferia.pl/zlecenia/uslugi-warsztatowe/szyby-szyberdachy, ten portal działa w ten sposób, że dodajesz swoje zlecenie i firmy zainteresowane jego wykonaniem zgłaszają się do Ciebie z propozycją wykonania i od razu z kosztami. Potem zostaje tylko wybrać najlepszego :)

REKLAMA

# oenordglass

26.06.2016 10:54

Witam, na wymienioną szybę otrzymuję się 2-letnią gwarancję producenta na szybę oraz dożywotnią na jej montaż.
Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

 Mirkaa

31.10.2016 16:56

O ile szybę w samochodzie można naprawić wszędzie to naprawić silnik w samochodzie ciężarowym nie jest tak łatwo bo mało warsztatów się tym zajmuje. Ja ostatnio szukałam i nie umiałam znaleźć fachowców od silników. Dopiero po dłuższym czasie trafiłam na tą http://reifentor.eu/ firmę, która ma dość przystępne ceny.

# Jeep

31.10.2016 17:15

Mirkaa napisała 31.10.2016 16:56
O ile szybę w samochodzie można naprawić wszędzie to naprawić silnik w samochodzie ciężarowym nie jest tak łatwo bo mało warsztatów się tym zajmuje. Ja ostatnio szukałam i nie umiałam znaleźć fachowców od silników. Dopiero po dłuższym czasie trafiłam na tą http://reifentor.eu/ firmę, która ma dość przystępne ceny.
Ile Ci płacą za wklejanie reklam. Temat jest o szybach a nie o ciężarówkach. Nie kompromituj się.
Wklejasz te posty w różnych miejscach. Ogarnij siew

REKLAMA

 vega195

10.12.2016 15:31

ruszti napisał 02.03.2016 18:19
Gdzie można podjechać i naprawić uszkodzoną szybę przednią w aucie?

W W-wie i okolicach jest co najmniej kilkanaście miejsc, gdzie można naprawić uszkodzoną szybę w samochodzie, specjalizują się w tym m.in. w Aga-Pol, mają w tym spore doświadczenie, także naprawa przebiega sprawnie i profesjonalnie, zajrzyjcie na http://www.aga-pol.eu - sprzedają tam też szyby i je montują.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024