REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

wizyta duszpasterska

# marysia

05.01.2009 22:14

Kilka dni temu odwiedził mnie ksiądz z wizytą duszpasterską. Mówiąc szczerze spodziewałam się rozmowy o rodzinie, radościach i smutkach dnia codziennego, ale także rozmowy o tym, co ważne dla naszej parafii. Niestety, wizyta trwała niecałe 5 minut. W trakcie dowiedziałam się tylko jakie potrzeby ma parafia (proboszcz). Nic na temat potrzeb parafian. Ksiądz wziął kopertę, włożył starannie kolejno, po ostatniej (pewnie odnotowują kto ile dał) i pomknął do następnej rodzinki.

# mojzesz

06.01.2009 01:16

smutne. chyba nie wszędzie tak jest...
z jakiej parafii?

# maryjan

06.01.2009 08:52

wszedzie, ale pomyslcie: jednostka ma mniejsze prawa i potrzeby niz zgromadzenie.

REKLAMA

# antyklecha

06.01.2009 11:03

oni tylko wyciągają łapę po pieniądze.Podłe klechy! Nic dla ludzi nie zrobią

# platformers

06.01.2009 13:25

marysiu, chciałaś żeby posiedział i porozmawiał , trzeba było postawić coś na stół.

# KAT-olik

06.01.2009 17:10

Czarna mafia nie dość że ziemię dostaje za friko to jeszcze kaskę od ludzi wyciąga. Niczego nowego się nie dowiedziałem. :)

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

06.01.2009 18:31

....ciesza sie, ciesza Matka, ze poruszylas ten temat, Marysiu....

# platformers

06.01.2009 18:47

Na pohybel: czarnym i czerwonym (i nie chodzi tu o kolor skóry)

# drzewobuk

06.01.2009 19:06

boga nie ma!!!

REKLAMA

# widziałem Boga

08.01.2009 09:11

chciałbyś drzewobuku...

# widziałem orła cień

08.01.2009 19:24

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

# sumienie

08.01.2009 21:02

Jest czas siewu i zbioru. Dziwię się że przez złośliwość zazdrościcie że ktoś potrafi lepiej zbierać niż orać .Czy to nie piękne.Wchodzisz sobie puk,puk no i najmarniej 50 zł.Dajecie i Judasze jeszcze się uśmiechacie szeptem mówiąc dla dobra kościoła.Póżniej jak napływa powoli rozum wzrasta wasze bohaterstwo. Takich powinno się zmuszać by co roku musieli dawać podwójnie.
Jak myślisz Matko czy to nie piękne.

REKLAMA

# boazowiec

09.01.2009 19:27

oaza to sekta.chrońcie swoje dzieci!!

# platformers

10.01.2009 10:46

#sumienie Cię gryzie strasznie, po co dawałeś 50 zł, ja zwykle daję 20 zł, teraz z okazji kryzysu dam 10 zł.
#boazowiec wejdż na strony KK opisujące sposób działania sekt, wypisz wymaluj działania KK.

# Zigi29

11.01.2009 10:34

kontynując myśl niejakiego boazowca...oaza to jedna wielka pralnia młodych móżdzków!!! Wiem, byłem, widziałem. Potem po świecie chodzą tłuki, które w dyskusji merytorycznej nie dopuszczają innego punktu widzenia. Jak mu zaczniesz udowadniać - to taki jegomość skory jest powiedzieć, iż jesteś nawiedzony lub heretyk (miałem taki przypadek).
Rada dla rodziców...wyślijcie lepiej swoje pociechy na języki obce lub na trenigi zamiast do oazy....

REKLAMA

# jodpedwa

13.01.2009 11:03

dokładnie na spotkaniach tej oazy opowiadają totalne bzdury, m.in o ateistach itp. Oni są tak samo powaleni jak jehowi.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

14.01.2009 20:18

Spotyka miejscowy, parafialny przyglup (oznaczenie: P) ksiedza (oznaczenie: K) i wita go pochylony, i z radoscia mowi:
P- niech bedzie...
K- na wieki...
P- skad ksiadz ma takie piekne buty? Zamszowe?
K- Nie. Z koledy.

# minzdrandt

24.01.2009 17:02

Oaza... prawdę piszecie. Grupa współadorujących się bachorów pod rządami niejakich starych "animatorów". Boga to tam jest mało, chodzi o hierarchię władzy kto jest kto, nawet klechy rzadko tam zaglądają, też czują się obco. Też byłem, widziałem. A wiecie co jest najgorsze? Że dawni liderzy z tej oazy siedzą teraz w dzielnicy, w radach. Tak, mamy włodarzy takich, jakich sobie wybieramy.
Ludzie, zajmijcie się dzieciakami a nie wysyłajcie ich na oazy, sami im wymyślcie co mają robić i jak czas spędzać, niech idą w sport, a nie do mózgotrzepów.

REKLAMA

# Paweł VI

26.01.2009 13:16

m.in sekciarze z oazy to Oracz i Zajc. Włodkowski?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA