REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowy Blok Komunalny

# Adrian

17.12.2008 06:04

Czy u nas stopa zamożności jest tak wysoka że za osoby o trudnej sytuacji materialnej uważa się posiadające najnowsze Audi model 6 ??. Wczoraj widziałem jak szanowny jegomość wprowadzał się właśnie do tego budynku z lokum komunalnym.

# Regina

17.12.2008 07:30

Ma domek na profesorskiej Ochocie, a w nim matke chora na prostate. Musial sprzedac mercedesa, zeby lekarze to u niej zdiagnozowali,dali lek i papier... ech, szkoda gadac, gdybys znal szczegoly !
... a Ty? ... jetes katolikiem, co ? Kiedy ostatni raz byles na roratach ?

# ewcia

17.12.2008 10:42

Cholera człowieka bierze jak to czyta.
Moja koleżanka czeka na przydział mieszkania komunalnego 8lat,mieszka z mężem i 2 dzieci z rodzicami w kawalerce.Próbowali wziąć kredyt na mieszkanie ale przy dwójce dzieci trzeba mieć zarobki na poziomie 7000zł miesięcznie,niestety ich zarobki są znacznie niższe:(

REKLAMA

# zimna woda

17.12.2008 20:13

Ewciu! cholera Cię bierze jak czytasz Adriana i nie myslisz.Audi (może i 6 ) podjechał własciciel piekarni .Jakie mają samochody osoby które tam mieszkają dowiesz się jak złożą wnioski o wynajęcie garażu w budynku.Nie bedzie to tajemnicą.Z tego co słychać na mieście wielu kandydatów nie ma.
Nazwisko swojej koleżanki wraz z rodziną puść na forum niech te urzędasy wytłumaczą dlaczego nie dostała mieszkania skoro spełnia warunki.A co zrobisz jak to zmyłka ?
Na razie uspokój się i Wesołych Świąt.

# Adrian

17.12.2008 21:05

He He to nie był właściciel piekarni :). Właściciel raczej by swoich gratów nie wnosił tam do klatki. Mieszkam w bloku sąsiadującym z tą komuną i widzę wszystko i wszystkich. I dlatego pytam się o zasady przydziału, gdyż nóż się w kieszeni otwiera widząc takie cwaniactwo.

# ewcia

17.12.2008 21:41

Co ma niby być zmyłką?? Nie dostała przydziału na mieszkanie w tym bloku i to nie jest zmyłką.A co może zwykły człowiek w obec urzedasów myślących tylko o sobie i swojej pełnej kieszeni.
Przechodze codziennie obok tego bloku i widze dokładnie jakie samochody wyjeżdzają z garażu znajdującego się pod nim :)
Adrian,a może faktycznie właściciel piekarni załapał sie na mieszkanko komunalne;)

REKLAMA

# modlińska

18.12.2008 19:58

ja widziałem ładnego LCD albo plazmę na ścianę , widać z ulicy

# komunalny

19.12.2008 13:33

telewizor LCD kosztuje grosze, a poza tym uspokuj cie sie bo widać że zadrościcie ludziom najładniejszego bloku w tej dzielnicy bo niestety żaden developer nie wybudował obiektu na takim standarcie poza tym garaż to oni wynajmują

# pati

19.12.2008 13:35

może i najładniejszy,ale pokoje muszą być strasznie nie ustawne skoro w oknach stoją głównie łóżka :)

REKLAMA

# życzliwa

19.12.2008 16:18

Dla mieszkańców komunalnego -zdrowych i wesołych świąt .Zazdrośnicy niech was pocałują....Ty Adrianie spójrz w Uchałę warszawską i nie patrz gamoniu w okno bo wypadniesz. Chwalcie Pana... Kaznowskiego ,Opolskiego i Bozka.
By byc sprawiedliwym to jeszcze Jurka Smoczyńskiego i Tadzia Semetkowskiego.

# komunalny

19.12.2008 18:18

dokładnie!!!

# Adrian

19.12.2008 19:08

Widzę życzliwa że tam mieszkasz. :) Poza tym widzę dziwne podejście, zasady powinny być jasne i przejrzyste oraz równe dla wszystkich. I nie jestem dla ciebie gamoniem, widzę że potrafisz używać inwektyw, w sumie to chyba tylko potrafisz. A na koniec zapraszam do szkoły celem dokończenia edukacji, przynajmniej podstawówki. Twoje sformułowanie powinno brzmieć "... i nie wychylaj się gamoniu przez okno bo wypadniesz.".

REKLAMA

# życzliwa

21.12.2008 16:57

Pozostanę przy swoim.Dlaczego patrzysz w okno-bo jesteś ciekaw co w tym komunalnym wyprawiają.Przechylasz się w nim i nieszczęście gotowe.Kto się przejmuje tym faktem? Rodzice.Dlaczego ?Bo kiedyś patrzyli zza firanki i żadne nie wypadło.No i jeszcze jedno -kto się cieszy.I tutaj możemy powiedzieć zgodnym chórem . Wiemy kto dlatego że wszyscy mozemy przypuszczać z której jesteś parafii Adrianie.

# Adrian

21.12.2008 17:58

Parafia tu nie ma nic do rzeczy. Twoja bełkotliwa wypowiedź i brak merytorycznych argumentów świadczy tylko o tobie. Zapytałem się tylko jakie są kryteria przydziały mieszkań komunalnych dla osób o niskim statusie materialnym. Jak dla mnie nowe Audi świadczy o czymś zupełnie przeciwnym. Do tej pory obrzuciłaś mnie inwektywami a teraz robisz odwołania do wiary. Jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz i nie wiesz nawet jak sklecić danie to lepiej nie zabieraj udziału w tym temacie. Może to wasze Audi :). I nie jestem zawistny w żadnej mierze tylko uważam iż jeżeli kogoś stać na taki samochód to stać go również na mieszkanie. A to mieszkanie powinno przypaść komuś kto naprawdę na nie zasługuje.

# Gemini

21.12.2008 19:03

Zgadzam się z Adrianem. Jeżeli to prawda z tym Audi, to sprawą powinna zjąć się prokuratura. Siedzieć powinien albo urzędnik, który wziął łapówkę za przydzielenie mieszkania, albo człowiek, który złożył fałszywe oświadczenie o swoich dochodach.
A w ogóle budowanie mieszkań socjalnych o wysokim standardzie i w dobrych punktach miasta to jakieś nieporozumienie. To zaproszenie do korupcji. Mieszkanie socjalne jest prezentem, łaską, żeby nie powiedzieć jałmużną jaką społeczeństwo ofiarowuje ludziom w najtrudniejszej sytuacji życiowej. Ludzie tacy jak ja, spłacający kredyt za swoje mieszkanie, finansują jeszcze mieszkania dla innych. I te mieszkania muszą być jak najtańsze, tak żeby ich mieszkańcy, kiedy tylko poprawi się ich sytuacja, chcieli jak najszybciej się z nich wyprowadzić i zwolnić mieszkanie dla innnych potrzebujących.

REKLAMA

# karina

21.12.2008 20:22

Jeżeli ktoś otrzyma mieszkanie komunalne to już nikogo nie obchodzi jego stan materialny.Nie sprawdza nikt tego czy taka osoba nadal potrzebuje pomocy od państwa ,nawet jak by mieszkaniec bloku komunalnego wygrał w totka to nikomu nic do tego.Po kilku latach mieszkania w takim mieszkaniu można je za grosze wykupić i już nikt nic to tego nie ma.Nadal nie ma mieszkań dla najbardziej potrzebujących.Takie jest u nas prawo:) Wystarczy płacić czynsz i nikt sie do niczego nie przyczepi

# dobra wiadomość

24.12.2008 16:15

Twój dziadek moze być milionerem a Ty także możesz mieć miliony . Co masz to prywatna sprawa.Natomiast by się starać o komunalkę nie możesz mieć mieszkania w którym na osobę wypada więcej niż 6 m2 (powierzchni mieszkalnej ) a Twoje zarobki na czlonka rodziny nie przekraczają około 1100 zł brutto.

# biała

26.12.2008 12:19

więc co się czepiacię,że ktoś jeżdzi najnowszym modelem Audi skoro nie ma mieszkania którego jest prawnym właścicielem,mieszkał pewnie biedak u córki czy syna w kawalerce gdzie przypadało 4,5m na osobe i nie pracuje bo żyje z odsetek.Przecież mieszkanie komunalne mu się należało:)

REKLAMA

# Adrian

28.12.2008 09:10

Widzę że "życzliwa" zniknęła bardzo szybko :), czyżbym trafił że to ich audi albo mieszkają tam sami ??. Bowiem dziwnie bardzo szybko ucichła :).

# knajap

28.12.2008 18:58

www.sldbialoleka.blog.onet.pl

# Beata

08.01.2009 10:11

Ciekawe dlaczego w budynku przy Porajów nie są zasiedlone wszystkie mieszkania,ludzie zamarzają w altankach,a nasza gmina trzyma puste mieszkania.Ciekawe dla kogo!!!

# aaaaa

08.01.2009 15:01

Witam,chcialabym was sie zapytac komu dalibyscie mieszkanie,osobie ktora mieszka na kupie z rodzina ale wiedzie spokojne zycie,czy tej co ucieka z domu przynajmnieju raz w tygodniu bo ma noz do gardla przystawiany i ktora tez juz dlugo czeka na mieszkanie,ja jestem ta osoba z dziecmi czekajaca na jakikolwiek lokal i lazke urzednikow.obym nie doczekala sie szybciej smierci i co wtedy powiedza urzednicy moim dzieciom.

# Beata

09.01.2009 10:44

Współczuje Ci Twojej sytuacji i uważam że twoja sprawa powinna jak najszybciej być rozwiązana oczywiście ze powinnaś pierwsza dostać mieszkanie.Ale oprócz sytuacji którą opisałaś aby otrzymać mieszkanie komunalne trzeba spełniać jeszcze inne warunki oprócz trudnej sytuacji mieszkaniowej trzeba mieć odpowiednie zarobki itp.
Są specjalne ośrodki dla ofiar przemocy domowej,może powinnaś do nich się zgłosić może oni coś pomogą.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

# aaaaa

09.01.2009 12:45

oczywiscie,ze spelniam wszystkie wymogi do otrzymania ww.nie odbierajcie tego,ze zalezalo mi na tym bloku nie,boli mnie tylko w jaki sposob dzieli sie mieszkania.Ja bede sie cieszyc ze wszystkiego byleby sama z dziecmi.beata wierz mi,ze te srodki co piszesz to fikcja.Bylam juz wszedzie.polskie prawo jest do niczego,tylko ladnie mowia w telewizji.ja juz bylam wszedzie.Zostalo mi czekac.Rowniez pozdrawiam

# aaaaa

09.01.2009 13:03

oczywiscie,ze spelniam wszyskie wymogi.Denerwuje mnie tylko jak sa przydzielane mieszkania.Nie zalezalo mi na tym bloku tylko ogolnie na dachu nad glowa dla mnie i dzieci.bylam u wszystkich instytucji i znana jest im moja sytuacja.Wszystko ladnie w telewizji a tak naprawde jestem zostawiona sama sobie.nie ma prawa dla ofiar przemocy wiem bo borykam sie z tym juz kilka lat.ale nie o tym to forum.Pozdrawiam

# ewcia

10.01.2009 10:17

masz racje pisząc że lepiej mieszkać na "kupie" niż w ciągłym strachu że będzie trzeba za 10min uciekać z domu.Mojej znajomej powiedzieli że nie dostała mieszkania dlatego że są rodziny w dzielnicy w których jest przemoc i to im muszą w pierwszej kolejności pomóc i dla niej już nie starczyło mieszkań.Ale czytając to co napisałaś widzę że to było tylko zamydlenie jej oczu i gu... prawda że mieszkania otrzymały osoby najbardziej potrzebujące.POZDRAWIAM

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.01.2009 13:32

... zes ty sie w czeczenii nie rodzila lub w kazachstanie, w dobrej niemieckiej rodzinie... ech ty ! Tyle, ze to nie twoja wina.... nie twoja
Ale zes dzieci na mroz nie pognala, teraz wlasnie, gdy wcale nie trzeba bylo w bieszczady jechac i koszty mnozyc, ot mozna bylo spokojnie tylko na petle isc i na E8 poczekac... by miec chociaz jakies medialne argumenty. Achhh...
I co ty sobe teraz myslisz ? Gapa jest , ot co !

# Asia

12.01.2009 15:18

ludzie uspokójcie sie!!!!czytam Wasze komentarze i nie wierze w to co czytam, tylko w Polsce mozna na kazdym kroku spotkac taka nienawisc i zazdrosc!!!!to ze ktos dostał komunalne mieszkanie i jezdzi nowym samochodem, ma lcd lub plazmę to nie znaczy odrazu ze jest bogaty, sa różne mozliwości wytłumaczenia!!!!
ale u Was panuja takie zasciankowe myslenie, ze jezeli ja nie mam tego co moj sasiad to jestem gorszy!!!!
ja mam 26 lat, to co mam zawdzieczam tylko sobie,(mam mieszkanie, prace,i nie pomogli mi rodzice w tym co osiagnelam) a takie tłumaczenia ze ktos ma 2 dzieci i mieszka w kawalerce to szczyt hipokryzji...wiedzac ze nie masz kasy na wieksze mieszkanie musialas robic az 2 dzieci i teraz narzekac jak to los cie okrutnie doświadczyl???
a sasiedzi którzy podgladaja innych to maksymalne wiesniaki którzy nie maja co z wolnym czasem zrobić i nie mają zadnych zainteresowań

# xxx

12.01.2009 16:51

zanim coś napiszesz to wczytaj się dokładnie w to co jest wyżej napisane,a nie piszesz co Ci ślina na język przyniesie

# aaaaa

14.01.2009 13:44

Asia nie wiesz jeszcze co za figla zycie moze ci splatac,to,ze mam dzieci nie ma tu nic do tego.Nie nazekam ciezko pracujee i nic im poza spokojem nie brakuje.Wiesze mieszkanie tu nie o to chodzi,poczytaj troszke bo nie jestes w temacie.

# aaaaa

14.01.2009 13:58

ewcia, powiedz znajomej niech nie wierzy w ich slowa mi takie podawali powody smieszne,ze szkoda slow np ze nie ma dla mnie metrazu jak sie okazalo byl.ale tak jak mowie ja chce gdziekolwiek choc wkurza cie jak tak zbywaja nie stac ich na odwage i powiedziec tu pani nie dostanie prosze czekac a nie klamac bo to wkurza.No coz pewnie maja takie podejscie do zycia jak asia tylko nie moze byc pewna co ja moze jeszcze spotkac w zyciu.pozdrawiam

# Stella

20.01.2009 21:16

Rozumię ludzi którzy zloszcza sie o ten nowy blok komunalny.Dlaczego osoby które niedostaly mieszkania nie zglosily medjom (gazeta,telewizja)które bardzo lubią takie tematy machlojek mieszkaniwych i podejżewam że polecialy by glowy tych zasiedzialych przez lata urzędasów. Oni są pewni że stanowiska ich pracy są nietykalne,a biedni ludzie tylko się męczą niech ktoś się odważy i zacznie robić szum woku tego bogatego bloku dla biednych i pokrzywdzonych ludzi ,Ci co już sobie mieszkają mogą teraz do końca życia nie zapożyczać się na mieszkanie oni mają je darmowo ,a jelenie niech pracóją na nich i na siebie,oraz na pęsję naszych ursędasów ,a oni będą żyli jak bączki w maśle.

# be,be

21.01.2009 21:34

Do Asi... Jeżeli w tym wieku masz mieszkanie zdobyte bez pomocy rodziny to albo masz dochodowy biznes albo mieszkasz tak jak ci z Porajów 14 mieszkanko zdobyte przez machloje.Ajeżeli chodzi o ludzką zazdrość i to kierujesz do Polaków że to tylko my mamy zaściankowe myślenie to jesteś w blędzie. Gdyż na zachodzie bylobyto nie do pomyślenia aby biedni ludzie kożystający z pomocy państwa dostawali by super mieszkania i mogly jeżdzić super bryką to tylko w Polsce są taki anomalja więc jak ma być dobrze w naszym kraju. Unas jak chcesz dostać mieszkanie komunalne to musisz być albo bogatym ,albo leniem do pracy ,albo oszustem i mieć dobre znajomości bo naprawdę ludzie biedni i potrzebujący mają swoją godność i ambicje dlatego są pomijani w dostarczaniu im pomocy.to takie typowe w naszym kraju.

# siekierka kurpiowska

22.01.2009 20:25

"bączki w maśle", "medjom", "kożystający", "pracóją"...
Czy kiedykolwiek uczyliście się języka polskiego? Czy czytacie książki?

# be,be

23.01.2009 01:14

Masz rację ja dopiero uczę się polskiego ,gdyż pszyjechalem niedawno ze Wschodu aby dostać u aWas w Bialolęce mieszkanie. Sory za blędy lepiej mówię niżpiszę.....

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.01.2009 18:39

wal sie... lepiej mow, jak kradniesz ? Umiesz wejsc do lokalu i zazadac haraczu. Czy zabijasz wprawnie. Reka ci nie drzy, osobiste watpliwosci nie przycmiewaja interesu organizacji ? Jezeli tak, to jestes u siebie ! Tu twoj dom... komunalny... ha, ha, ha... w malwy malowany frajerska krwia.

# be,be

26.01.2009 00:47

Do siekierka kurpiowska ...I co umiesz czepjać się blędów ,ale nie potrafisz wyjaśnić sprawy o nieuczciwy przydzial lokali komunalnych w nowym bloku.Myślę , że wiele osób by bylo zadowolonych gdybyś zaczol dzialać w konkretnej sprawje....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break